Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

Nové číslo Firemního vzdělávání je tady

​Léto uteklo jako voda, ale naše redakce nelenila a připravila pro vás pořádnou dávku čtení ze světa firemního vzdělávání. A co konkrétně si můžete v aktuálním čísle přečíst?

 PhDr. Tomáš Langer, 26.08.2019, 16:47

Odborná česko-slovenská konference VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH NA OKRAJI

​Národní podpůrné středisko EPALE při Domu zahraniční spolupráce si Vás dovoluje pozvat na odbornou česko-slovenskou konferenci na téma VZDĚLÁVÁNÍ DOSPĚLÝCH NA OKRAJI.

 Dům zahraniční spolupráce, 20.08.2019, 18:05

5 důvodů proč školit asistentku

Každý zaměstnavatel nebo personalista dobře ví, jak je pro zaměstnance vzdělávání důležité. Pracovní výkon se totiž odvíjí i od toho, co jsme se v minulosti naučili a dobré školení nás v tomto ohledu může velmi pozitivně ovlivnit. Hovoříme-li o kurzech pro zaměstnance, málokdy si přitom vybavíme asistentky. Proč bychom ale ani na ně neměli zapomínat?

 1. VOX a.s., 13.09.2019, 13:06

AKADEMIE HR a další odborné programy pro HR specialisty

Opět otevíráme odborné vzdělávání HR specialistů, manažerů a samostatných personalistů. Absolvováním našich vzdělávacích programů a státní zkoušky, dle standardů NSK, můžete získat odbornou profesní kvalifikaci. PROFI-MEN, s.r.o. - www.profimen.cz

 PROFI-MEN, s.r.o., personálně poradenská a vzdělávací společnost, 25.07.2019, 12:49

PERSONÁLNÍ AKADEMIE

Chcete-li se orientovat se v právních předpisech upravujících pracovněprávní vztahy, s přehledem zvládat práva a povinnosti zaměstnance a zaměstnavatele, vyvarovat se častým problémům a chybám, které zaměstnavatelé v praxi dělají a mít zkrátka (nejen) zákoník práce „v malíčku“, pak je přesně pro Vás je určen studijní program Personální akademie.

 TSM, spol. s r.o., 24.07.2019, 9:52

Chcete správně řídit zdravotnická zařízení? Pomůže vám ESBM

Ke správnému chodu nemocnice jsou mimo jiné potřeba také odborníci na ekonomiku, lidské zdroje a další oblasti. Na úrovni nemocnic je potřeba uhlídat všechny ekonomické procesy, aby nedocházelo k nehospodárnému vynakládání finančních prostředků. Co však dělat, když manažeři zdravotnických a farmaceutických zařízení potřebují prohloubit své znalosti?

 European School of Business & Management SE, 17.06.2019, 14:38

Pozvánka na regionální seminář EPALE v Liberci pro instituce zájmového vzdělávání dospělých

Srdečně vás zveme na regionální seminář Evropské platformy pro vzdělávání dospělých EPALE s názvem JAK VZDĚLÁVAT DOSPĚLÉ? určený pro instituce zájmového vzdělávání dospělých. Speciálně seminář cílí na edukační pracovníky, andragogy, pedagogy a organizátory vzdělávacích akcí pro dospělé působící (nejen) v těchto institucích.

 Dům zahraniční spolupráce, 07.06.2019, 10:27

Od člověka k prezentační technice a zpět

Dříve se přednášelo a prezentovalo jinak, technické pomůcky nebyly skoro žádné, vše záviselo na člověku v čele místnosti, na jeho soustředění, kvalitě myšlenek, na jeho hlasovém a gestickém vybavení. Může se dnes referující člověk technikou zaštítit, může jeho osobnost díky technice působit sugestivněji, srozumitelněji, věrohodněji a silněji?

 TIMING Praha, 22.05.2019, 9:37

Aprílové číslo Firemního vzdělávání právě dorazilo!

A co v něm najdete? Od letošního roku již 20 stránek nabitých čtením pro všechny, kteří se zabývají rozvojem lidí kolem sebe. Aktuální číslo jsme zaměřili na dvě klíčová témata: vizualizaci obsahu a netradiční formáty prezentování, vč. jejich využití ve firemním vzdělávání. Ale uvnitř čísla toho najdete mnohem víc. :)

 PhDr. Tomáš Langer, 29.04.2019, 22:03