Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

MŠMT uspořádalo kulatý stůl ke genderové rovnosti

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s neziskovou organizací Nesehnutí uspořádalo kulatý stůl a diskuzi na téma s názvem Genderově senzitivní vzdělávání: jeho význam a možná podpora na úrovni státní správy a neziskových organizací.

 Education, s.r.o., 01.11.2017, 0:00

HPE generálním partnerem diskuzních setkání LTA na Slovensku

Vzdělávací centrum Hewlett Packard Enterprise podporuje v roli generálního partnera cyklus inspirativních rozhovorů Let’s talk about (LTA), které probíhají od října 2017 až do června 2018 v prostorách podnikatelského centra Banka v Žilině.

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 27.10.2017, 18:23

SOUTĚŽ o kurz a certifikaci PRINCE2®, nebo ITIL

Chcete vyhrát školení PRINCE2®, nebo ITIL včetně certifikační zkoušky v hodnotě přes 25 000 Kč, nebo některou z dalších 9 cen? Zapojte se v říjnu do soutěže pořádané Vzdělávacím centrem HPE a jedna z hodnotných cen může být vaše. Soutěž probíhá od 10. do 31. října 2017 do 14:00.

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 10.10.2017, 10:46

LET’S TALK: Živá diskuze na téma DevOps a IT4IT

Jak vám může v IT pomoci DevOps a IT4IT? Jak se liší od ITILu a je možné je používat zároveň s vašimi stávajícími praktikami - ITIL, COBIT, PRINCE2? Jaké jsou v těchto oblastech možnosti vzdělávání? Získejte odpovědi na vaše dotazy v oblastech DevOps a IT4IT či dalších metodik a standardů řízení IT služeb prostřednictvím virtuálního setkání z pohodlí vašeho domova či kanceláře.

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 03.10.2017, 10:40

Multidimenzionální model úspěšného leadera - cesta k vyššímu smyslu, vizi, energii a k vlastní autenticitě

Obstát v dnešní zrychlené době plné změn a překotných inovací je výzvou nejen pro vrcholové manažery, ale pro každého z nás. Nemusíme být zrovna vedoucími pracovníky, abychom pocítili rostoucí tlak na schopnost rychle reagovat a přizpůsobit se podmínkám, které se den ode dne radikálně mění. Navíc zde stále platí lineární vztah mezi zvyšujícími se nároky plynoucími z pracovní pozice a mírou odpovědnosti, kterou na svých bedrech neseme.

 BANKOVNÍ AKADEMIE – Gymnázium a Střední odborná škola, a.s., 02.10.2017, 14:12

Jak zvládnout regulatorní tsunami v oblasti prevence praní špinavých peněz a financování terorismu?

V současné době se dříve toliko opomíjené téma prevence praní špinavých peněz a financování terorismu (AML/CFT) dostává do popředí i široké veřejnosti v souvislosti s medializací teroristických útoků či daňových kauz. Na takto vzniklou situaci jsou nuceny reagovat příslušné státní instituce, které v poslední době chrlí jednu regulaci za druhou, kdy tento příval můžeme doslova označit za „regulatorní tsunami“.

 BANKOVNÍ AKADEMIE – Gymnázium a Střední odborná škola, a.s., 02.10.2017, 13:51

Jak se na GDPR prakticky připravit a jaké změny nás vlastně čekají?

Naše společnost se na počátku 21. století stává stále více závislou na informacích všeho druhu a mezi tyto informace bezesporu patří také osobní údaje fyzických osob. Kromě toho, že jsou velmi žádaným obchodním artiklem, jsou také ze své povahy velmi citlivé, a proto je zapotřebí je chránit stejně jako práva občanů proti neoprávněnému zacházení s těmito údaji.

 BANKOVNÍ AKADEMIE – Gymnázium a Střední odborná škola, a.s., 02.10.2017, 13:00

Vysoká škola finanční a správní získala akreditaci ČNB k realizaci spotřebitelských zkoušek

Od dubna 2017 tak VŠFS poskytuje zkoušky pro tyto skupiny odborností: Spotřebitelský úvěr jiný než na bydlení a na bydlení, Spotřebitelský úvěr jiný než na bydlení, Spotřebitelský úvěr na bydlení a Vázaný spotřebitelský úvěr. Zkouška je určena pracovníkům a vázaným zástupcům poskytovatelů a zprostředkovatelům spotřebitelského úvěru - podle jejich individuálního zaměření v odpovídající variantě zkoušky. Dosavadní úspěšnost u zkoušek je 80 %.

 Vysoká škola finanční a správní, a.s., 02.10.2017, 12:39

Na podzim pokračuje cyklus bezplatných seminářů pro vzdělavatele s názvem VZDĚLÁVEJTE MODERNĚ!

Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých v Evropě EPALE při Domu zahraniční spolupráce si vás dovoluje pozvat na regionální semináře na téma VZDĚLÁVEJTE MODERNĚ! Tématy budou aktuální trendy, sociální sítě, gamifikace prezenčních a distančních kurzů a praktické nástroje pro vzdělávání (nejen) dospělých.

 Dům zahraniční spolupráce, 28.09.2017, 12:14