Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

Nový rok – nové dovednosti Red Hat!

Ušetřete až 25% nákladů na vzdělávání v oblasti Red Hat. V průběhu ledna a února 2018 můžete ve Vzdělávacím centru Edu Trainings absolvovat veřejné nebo virtuální kurzy Red Hat se slevou 20% a objednávat roční předplatné Red Hat Learning Subscription se slevou 25%.

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 05.01.2018, 18:24

Češi touží po vzdělávání. Více než polovina z nás si ho přeje pod vánočním…

Praha, 13. prosince 2017 – Vzdělání má nezastupitelnou roli v rozvoji kariéry a v dnešní konkurenční době představuje bezesporu neocenitelnou hodnotu. To potvrzují i výsledky průzkumu, které ukázaly, že více než polovina dotazovaných by v případě nehmotného dárku ocenila právě voucher na vzdělávání. Ideálním dárkem se tak může stát například MBA studium, které významně přispívá k nastartování a rozvoji pracovní kariéry. Průzkum se realizoval mezi 532 respondenty přes online platformu Survio.

 CEMI MBA Studies s.r.o., 18.12.2017, 11:58

Přijďte na seminář Red Hat ZDARMA

Vzdělávací centrum Edu Trainings spolu s odborníky Red Hat vás zvou na bezplatný seminář, který se uskuteční 17. ledna 2018 v Praze. Seminář je určen převším pro administrátory, vývojáře, IT managery, architekty nebo IT management. Témata Úvod do cloudu, Openshift Container Platform: Enterprise řešení pro DevOps i Automatizaci, Containerizace aplikací a integrace služeb a Systemd vám ve 4 blocích představí odborníci Red Hat Lukáš Mikšíček a Jiří Kolář.

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 13.12.2017, 11:04

JAK SI USNADNIT STUDIUM?

Jakékoli studium nebo absolvování školy může být pro člověka náročné až stresující. Velké množství informací, špatné pocity, stres z blížících se termínů a nikdo poblíž, kdo by poradil. Je z toho nějaká cesta ven? Někdo si pomáhá různými podpůrnými prostředky (např. energetické nápoje), další to zkouší pomocí barevných zvýrazňovačů textu, o kterých si myslí, že mu pomohou, a zbytek se to prostě musí „nabiflovat“ a po zkoušce na to zapomenout. To je sice běžná praxe minulého století, nicméně tudy cesta nevede.

 Hubbardova akademie administrativy Praha, 30.11.2017, 15:04

Naši budoucnost ovlivňují nové technologie, proto se s nimi potřebujeme seznamovat

Veletrh Věda Výzkum Inovace je nejrychleji rostoucím veletrhem v ČR. Je jedinečnou a komplexní platformou, která umožňuje odborníkům, laické i poučené veřejnosti získat informace o současném technologickém vývoji, nových objevech a inovacích. V květnu 2018 se uskuteční třetí ročník veletrhu a podle rodící se skladby vystavovatelů i doprovodného programu je zřejmé, že to bude veletrh velmi zajímavý.

 VVVI s.r.o., 24.11.2017, 15:35

Certifikační testy ITIL a PRINCE2 v HPE

Společnost Hewlett Packard Enterprise bude od 1. ledna 2018 poskytovat certifikační zkoušky ITIL a PRINCE2 ve spolupráci s certifikační autoritou PEOPLECERT. Tento přední světový hráč v oblasti certifikací již dodal přes 4 miliony certifikačních testů ve 180 zemích. Poskytuje certifikační programy jménem široké škály organizací jako jsou AXELOS, ECDL, IELTS, ISACA, DevOps Institute a dalších.

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 22.11.2017, 13:19

Třetina Čechů utratí za vzdělání a osobní rozvoj více než pět tisíc ročně

Podle průzkumu Nakladatelského domu GRADA realizovaného ve spolupráci s agenturou STEM/MARK vyhledává 63 % Čechů informace z oblasti zábavy, naopak vzdělávání se věnuje 45 % lidí. Za důvěryhodné zdroje informací považuje 93 % oslovených tištěné či elektronické knihy. Jedna třetina uvádí, že do vzdělávání a osobního rozvoje investuje ročně více než 5 000 korun.

 Education, s.r.o., 01.11.2017, 0:02