Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 Cambridge Business School s.r.o., 18.04.2018, 14:52

Profesně vzdělávací programy ukončené titulem MBA přitahují stále více jedinců z řad podnikatelů, manažerů nebo představitelů veřejné správy. Studium zaměřené na prohloubení dosavadně získaných znalostí představuje nejvyšší formu manažerského vzdělání a otevírá absolventům zajímavé pracovní příležitosti u nás i ve světě.

Prestižní titul MBA můžete získat na vyhlášené Cambridge Business School, která je díky promyšlené koncepci studia dostupná všem potenciálním zájemcům.

Špičkoví lektoři a benefity, které jinde nenajdete

Pracovní vytížení manažerů zohledňuje distanční forma vzdělávání. Celková délka studia je pouhý jeden rok, přičemž osobní účast je během tohoto období vyžadována pouze čtyřikrát. Celodenní sobotní semináře jsou vedeny zkušenými lektory, kteří patří k nejlepším v oboru. Dlouholeté zkušenosti z praxe předávají srozumitelnou formou studentům, s nimiž také mnohdy konzultují vlastní pracovní záležitosti. Flexibilní výuku dále charakterizuje samostudium založené na kvalitně postaveném e-learningu. V průběhu studia MBA poznáte mnoho lidí, jež vás na cestě za vyšším vzděláním obohatí a pomohou vám k osobnímu i profesnímu růstu. Nabyté vědomosti spolu s nově získaným titulem rozšíří možnosti vašeho budoucího uplatnění v oblasti managementu.

Rozšiřte řady manažerů s titulem MBA

Program MBA je zpřístupněn vysokoškolsky vzdělaným uchazečům i profesionálním manažerům s dostatečnou praxí. K jednoletému studiu se lze přihlásit v některém ze tří nabízených termínů, popřípadě po domluvě se studijním oddělením i mimo tyto oficiální termíny. Podání přihlášky je bezplatné. Vyhotovením závěrečné práce a její následnou obhajobou se stanete úspěšným absolventem Cambridge Business School.

Posuňte se ve vzdělání na nejvyšší příčku a získejte tak nový titul za jménem, který Vám v mnoha ohledech vrátí investici vloženou do studia.


Firma Cambridge Business School s.r.o. nabízí vzdělávací aktivity


Žádné položky.

Žádné položky.

Žádné položky.

Žádné položky.

Studia na VŠ

1. MBA Management ve zdravotnictví
dálkové, MBA  (Praha)
2. MBA Executive management – Online program
dálkové, MBA  (Praha)
3. MBA Management a leadership
dálkové, MBA  (Praha)
4. MBA Personální management
dálkové, MBA  (Praha)