Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 European School of Business & Management SE, 31.07.2018, 15:01

Čteme o nich v novinách, časopisech, objevují se ve zprávách. Ve výkladech převládají jejich knihy. Úspěšní podnikatelé, manažeři. Zamýšleli jste se někdy nad tím, jak být úspěšnými? Není to žádná věda. Známe tajemství většiny úspěšných lidí z byznysu a nenecháme si ho pro sebe.

Na to, abyste se stali úspěšnými, musíte mít nejen dobré nápady a kapitál. Důležité jsou vědomosti a hlavně zkušenosti. A to se dostáváme k podstatě celého tajemství. Pokud se podíváte na profesní životopis většiny úspěšných manažerů, najdete kvalitní školy, množství zkušeností a praxe. Klíčem k úspěchu je studium. Samozřejmě, že není nutné absolvovat několik univerzit, sbírat tituly a trávit čas jen ve škole, kde vám budou opakovat poučky a zkoušet vás ze stále toho samého. Naopak. Je důležité se zaměřit na rozvoj dovedností, rozšíření kontaktů a nastartování vaší úspěšné kariéry. Toto vše a mnohem víc vám poskytne studium MBA na European School of Business & Management.

Studium na úrovni Masters of Business Administration (MBA) představuje profesní postgraduální vzdělání, které se zaměřuje na praktické znalosti a dovednosti v oblasti aktuálních trendů moderního managementu. Vedle rozvoje manažerských dovedností se dozvíte i mnoho nového, protože studium MBA probíhá v různých specializovaných programech. Na ESBM je jich v nabídce dokonce devatenáct. Od tradičních oblastí jako management, leadership, marketing a PR až po úzce specializované programy jako například, bankovnictví, mezinárodní obchod či sportovní management.

Nespornou výhodou studia MBA na ESBM je průběh výuky. Na rozdíl od jiných vzdělávacích institucí, nabízí ESBM studium MBA v kombinované formě, což znamená, že student nemusí sedět celé dny v lavici, ale studuje při práci, podnikání a dalších svých aktivitách, především ale tehdy, kdy mu to vyhovuje. Výuka na ESBM probíhá prostřednictví e-learningového systému, do kterého má každý student přístup a nalezne zde materiály ke studiu, může zde komunikovat s lektory, studijním oddělením či odevzdávat své práce.

Další část výuky probíhá na interaktivních seminářích, které se konají vždy v sobotu, a to 4x za celé studium. Termínů je vypsáno více a studenti si z nich vybírají. Nad rámec studia organizuje ESBM odborné workshopy a další doplňkové vzdělávací aktivity, nejen pro studenty, ale i absolventy. Bonusem je, že studium MBA trvá pouze 12 - 15 měsíců.

Studiem manažerského programu na European School of Business & Management se naučíte otevřít svou mysl novým informacím a nápadům, což vám umožní podívat se na profesní problémy v úplně jiném světle. Zvýšíte si svou odbornou kvalifikaci a naučíte se řešit problémy efektivním a konstruktivním způsobem. Seznámíte se nejen s mnoha zajímavými lidmi, ale získáte i cenné znalosti a informace.

Právě proto je studium MBA tak rozšířené, ooblíbené a nápomocné nejen v kariéře, ale i osobním životě. Chce být úspěšní i vy? Přihlaste se na studium MBA už dnes a nezmeškejte svou příležitost.

Nejbližší termín výuky základního MBA bloku je 8. 9. 2018. Jednoduše navštivte stránku ESBM a podejte si přihlášku na studium MBA za zvýhodněnou cenu už dnes.