Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 PragoData Consulting, s.r.o., 14.08.2018, 11:07

Vážení přátelé Moodle a elektronického vzdělávání, zveme Vás na pátou mezinárodní konferenci MoodleMoot.cz 2018, kterou pořádá certifikovaný Moodle Partner společnost PragoData Consulting, s.r.o. ve spolupráci s Univerzitou Hradec Králové a partnerskou konferencí eLearning. Partnery konference jsou Univerzita Palackého v Olomouci, Západočeská univerzita v Plzni, VŠB-TU Ostrava a EUNIS-CZ.

Místem konání jsou prostory kampusu Univerzity Hradec Králové.

Konference se uskuteční v termínu 24. - 25. 10. 2018. Součástí konference budou již tradičně workshopy, zaměřené na praktické využití LMS Moodle, které jsou plánovány na termín 23. 10. 2018.

Nad konferencí převzalo záštitu Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR a rektor Univerzity Hradec Králové.

Mottem letošní konference je "Moodle – brána otevřených možností", dílčí témata konference a další užitečné informace, včetně registrace jsou zveřejněny na webu konference www.moodlemoot.cz.

Konference je určena všem zájemcům o problematiku elektronického vzdělávání.

Konference představuje jedinečný prostor pro:

  • Výměnu zkušeností – učitelé, lektoři, manažeři a správci Moodle mají na konferenci možnost sdílet své osobní zkušenosti.
  • Sdílení nových nápadů a získání inspirace – každý účastník konference má možnost sdílet své nápady a získat inspiraci od ostatních účastníků.
  • Objevení nových přístupů řešení – konference pochází z různých prostředí, podívejte se, jak Moodle využívají na univerzitách, školách, úřadech a ve firmách, ve výuce jazyků a v jiných oborech.
  • Zapojení se do akce s přátelskou a neformální atmosférou – zažijte MoodleMoot a eLearning v přátelské a neformální atmosféře naplněné pozitivní inspirací.

Těšíme se na Vás na MoodleMoot.cz 2018 a eLearning 2018.

S přáním úspěšného dne

Za Moodle tým PragoData Consulting, s.r.o.

Bohuš Havel, Libor Soška a Michal Bajer