Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 Cambridge Business School s.r.o., 24.01.2019, 12:31

Máte za sebou několik let praxe a chtěli byste se posunout na kariérním žebříčku? Pouvažujte o studiu MBA (Master of Business Administration).

Jedná se o moderní postgraduální formu studia, které se zaměřuje na praxi a díky kterému získáte konkurenční výhodu oproti ostatním na poli managementu. Studium se dá navíc flexibilně skloubit s pracovními povinnostmi i osobním životem. Co všechno studium obnáší a jaké má výhody?

Chcete-li držet krok s dobou a novými trendy v oblasti managementu, studium MBA je jednou z možností, jak si zlepšit kvalifikaci a získat cenné kontakty. V rámci prezenčních seminářů budete přicházet do kontaktu s lektory, kteří ve své profesionální praxi působí na pozicích ve vrcholovém managementu.

Přidanou hodnotou je pak i studijní kolektiv, resp. možnost diskutovat nad probíranými tématy s kolegy z vašeho oboru či příbuzných oblastí. Budete mít možnost s odstupem zhodnotit svou dosavadní praxi, utřídit si znalosti a získat nové dovednosti.

Nespornou výhodou pro časově i vysoce pracovně vytížené je flexibilita studia. Např. na pražské Cambridge Business School trvá studium jeden rok, a to kombinací prezenčních seminářů a online samostudiem, v rámci kterého mají studenti k dispozici online knihovnu s více než 4 000 tituly. Vybírat můžete z programů jako je Strategický, Sales a Finanční management, Marketing a Public Relations či HR. Studijním jazykem je čeština, ale slovenští studenti mohou seminární a závěrečné práce vypracovat ve slovenštině.

Ke studiu MBA se můžete přihlásit, pokud doložíte dostatečnou praxi na řídicí či manažerské pozici, nebo v případě, že máte ukončenou vysokou školu alespoň na bakalářském stupni, příp. v programu BBA. Škola v průběhu roku přichází se zajímavými akčními nabídkami a nejbližší studijní cyklus zahajuje 1. 3. 2019.Firma Cambridge Business School s.r.o. nabízí vzdělávací aktivity


Žádné položky.

Žádné položky.

Žádné položky.

Žádné položky.

Studia na VŠ

1. MBA Management ve zdravotnictví
dálkové, MBA  (Praha)
2. MBA Executive management – Online program
dálkové, MBA  (Praha)
3. MBA Management a leadership
dálkové, MBA  (Praha)
4. MBA Personální management
dálkové, MBA  (Praha)