Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 Business Institut EDU a.s., 03.03.2020, 10:27

Manažeři a další vysoce kvalifikovaní specialisté nemají sice v současné situaci na trhu práce s uplatněním problémy, ani oni by však neměli opomíjet další vzdělávání. Z hlediska rozvoje pracovní kariéry si těžko představit užitečnější krok, než je studium MBA (Master of Business Administration). Lidé, kteří v minulosti získali titul MBA na Business Institutu, uvádějí, že se jim tato investice bohatě vyplatila a vrátila už do dvou let (85 % absolventů).

Výsledkem studia byl obvykle zisk vyšší pracovní pozice ve firmě a rovněž lepší finanční ohodnocení. Konkurenční výhoda, kterou na trhu práce znamená titul MBA, se může ještě zvýšit v případě ekonomické recese. Část absolventů díky zkušenostem získaných při studiu MBA také přejde k vlastnímu podnikání.

Business Institut patří pro studium MBA k osvědčeným volbám. Společnost vznikla v roce 2009 a řadí se mezi největší školy svého druhu v ČR. Studium MBA na Business Institutu je v rámci kombinované formy studia navrženo tak, aby se dalo bez problémů absolvovat při náročném zaměstnání. Jedná se o kombinaci e-learningu a setkávání se zkušenými lektory. Podoba studia je časově velmi flexibilní. Kombinované studium trvá 12 –16 měsíců, probíhá v češtině (akceptována je i slovenština) a končí obhajobou závěrečné práce.

Zájemci si mohou zvolit MBA programy ze širokého výběru specializací. Studenti mohou získat vzdělání specializující se na řadu oborů: k nabízeným programům patří např. management ve zdravotnictví, v dopravě a logistice, řízení IT, marketingu a reklamě, cestovním ruchu, dále např. obchodní právo, reality a daně/finančnictví/controlling. Lze se také soustředit na konkrétní typ řízení (management projektů, strategický management, lidské zdroje, soft skills).

Studiu MBA je navrženo tak, aby získané poznatky a zkušenosti byly bezprostředně využitelné v praxi.

Zaujalo vás studium MBA? Určitě navštivte stránky Business Institut, kde se najdete nejen všechny informace, ale i reference úspěšných absolventů.