Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 Top Vision, s.r.o., 04.08.2020, 9:58

Svět se pomalu vrací tam, kde byl. Konečně se můžeme svobodně nadechnout a můžeme se společně setkávat. Mimo jiné i na vzdělávacích akcích. Přečtěte si, jaké novinky jsme pro vás připravili v Top Vision.

Už nejsme jen ONLINE! Opět jsme pro vás otevřeli prezenční kurzy, a to se vším všudy. Protože někdy prostě potřebujete být u toho. Ať už se jedná o kurz sebeprezentace, při němž je na vás namířena kamera, nebo o kurz self coachingu, který se neobejde bez koučovacích karet.

A které novinky byste si neměli nechat ujít? Například nové kurzy Jiřího Kuly, kouče vrcholových manažerů.

Buďte CEO = Chief ENERGY Officer

Víte, co odděluje ty nejúspěšnější od těch druhých? Je to množství energie. Kdo má vysokou hladinu energie a dokáže ji správně nasměrovat, obvykle vyhrává. Energie je dána všem. Jen si ji musíme odblokovat a nesmíme si ji nechat otrávit. Pokud máte pocit, že vám energie jen ubývá a cítíte se unavení, trénink Hledání vnitřní síly s Jiřím Kulou je přesně pro vás. Přijďte na to, co vám energii dobíjí a co vám ji naopak bere.

DEAL MAKER, nebo DEAL BREAKER?

V životě nedostanete to, co si zasloužíte, ale to, co si sami vyjednáte. Nový trénink DEAL MAKER: Přesvědčujte, vyjednávejte a vyhrávejte vás vybaví technikami, s nimiž dosáhnete svých cílů nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Lektor Jiří Kula své přesvědčovací schopnosti rozvíjel během svých jednání na všech světových kontinentech. Prakticky vás připraví na vaše problematické situace a předá vám ty nejdůležitější zásady, ke kterým dospěl vlastními zkušenostmi.

Ještě jste neabsolvovali naše bestsellery?


Kromě toho můžete přihlásit sebe a své kolegy i na naše dlouholeté bestsellery. Hloubkový trénink Manažer do naha s Jiřím Kulou vám pomůže překonat vnitřní překážky a bloky, které vás mohou brzdit. Kurz Jak prosadit sebe a svůj tým v korporaci s Jiřím Kulou vás naučí čelit korporátním intrikám a bombám hozeným na poradách. Vyberte si svůj kurz ještě dnes. Jste velmi vítaní.