Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 Jazyková agentura NOISIS s.r.o., 23.04.2012, 16:48

Chcete si užít léto a ještě z toho mít dobrý pocit? Dohnat přes prázdniny, co jste během roku nestihli? Anebo toužíte poznat taje a kouzla jazyků, jako je čínština, japonština, či arabština? Spojte příjemné slunečné léto s užitečným efektivním studiem. Jazyková agentura Noisis pro vás na letošní červenec a srpen připravila letní intenzivní kurzy 20 jazyků.


Léto přeje jazykům
Víte, kdy se člověk nejvíce naučí? Když ho učení baví. Endorfin aktivizuje mozek a zlepšuje paměť. A proto je léto ideálním časem na studium jazyků. Slunce a teplé počasí, příjemné prožitky a neobvyklé zážitky, popíjení a tlachání s kamarády v zahradních restauracích  – to učení jen umocní.
Zkuste si to představit – před odchodem na koupaliště si odskočíte na pár hodin do školy. Nebo si po kurzu vyrazíte na večerní grilování. Cestou si v mysli projdete, co jste se učili, a odměna je tu – pamatujete si dříve nezapamatovatelné.


Noisis rozváže jazyk každému

Vyberte si kterýkoliv jazyk a počítejte s tím, že se naučíte maximum.
Pokud jste s jazykem v kontaktu každý den několik hodin, odnesete si z kurzu mnohem více, než když navštěvujete standardní kurz jednou týdně, kdy v průběhu týdne spoustu věcí zapomenete. Díky vyšší intenzitě výuky začnete v daném jazyce mnohem rychleji přemýšlet a komunikovat.

Vybere si každý

Na výběr máte kurzy jazyků ve čtyřech úrovních od začátečníků, přes mírně pokročilé až po pokročilé, v různých délkách a intenzitách. Výuka probíhá v dopoledních i odpoledních a večerních hodinách. Délka kurzu je od jednoho do čtyř týdnů, studovat můžete jeden až pět dnů v týdnu, dvě až pět vyučovacích hodin denně.

Zápis zahájen

Přihlašovat se můžete online na stránkách školy nebo osobně v kanceláři v Bělehradské 79 na Praze 2.

Těšíme se na Vás!