Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 Květinový ateliér ROSMARINO, 22.05.2012, 14:23

Květinový ateliér ROSMARINO byl založen roku 2005 Markétou Keclíkovou na základě zkušeností z floristických kurzů v Paříži a Amsterodamu. Původně fungoval jako klasické květinářství v Dejvicích. V průběhu roku 2009 se ateliér přemístil na rozhraní Malé Strany a Smíchova – do Drtinovy ulice.

Nabízíme kompletní floristické služby – doručování kytic, svatební výzdobu, pohřební věnce, a také květinový servis pro firmy, hotely a restaurace.

Již od počátku se v ROSMARINU věnujeme floristickým seminářům a kurzům aranžování květin na různá témata. Obdrželi jsme také akreditaci MŠMT. Naše kurzy probíhají v malých skupinkách maximální 5-ti účastníků, tudíž se můžeme naplno věnovat každému. K dispozici máte veškeré potřebné náčiní, čerstvé květiny, odbornou literaturu tuzemskou i zahraniční a nealko nápoje. Více o jednotlivých kurzech na www.kvetinovekurzy.cz.

Další možností jsou také individuální kurzy či kurzy konající se mimo náš ateliér - u vás doma, v kanceláři či jinde. Na konci semináře získáte certifikát a slevu na další kurz. Nabízíme také dárkové certifikáty.

V případě jakýchkoli dotazů ohledně možné spolupráce nás kdykoliv kontaktujte, budeme se těšit!

Za tým ROSMARINO

Markéta Keclíková