Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 AHEAD Language Agency, s.r.o., 16.05.2012, 11:56

Pardubická jazyková agentura AHEAD Language Agency, s.r.o. připravuje kurzy pro děti a pro dospělé, a to nejenom v běžném školním roce, ale i v létě. Plně se věnujeme všem, kdo nechtějí v létě zapomenout své pracně získané vědomosti. Kurzy budou opět probíhat ve třech kategoriích, a to v klasické variantě po dobu dvou měsíců jednou týdně. V intenzivní variantě nabízíme výuku dopolední po dobu 14 dní a také výuku večerní, též po dobu dvou týdnů.

Letní intenzivní kurz pro děti 4. - 7. tříd se bude konat  6.8. – 10.8. 2012 a 20.8. - 24.8. 2012, děti z 1. – 3. tříd se sejdou 13.8 – 17.8. 2012. V každém turnusu garantujeme maximální počet devíti dětí, o které se bude od 9.00 do 14.00 starat nejen česká lektorka, ale samozřejmě také rodilý mluvčí.  Vaše dítě skvěle a užitečně stráví týden o letních prázdninách, nenásilnou formou procvičí angličtinu.

V AHEAD Language Agency se nevěnujeme jenom angličtině. Vyučujeme také španělštinu, japonštinu, italštinu, ruštinu, němčinu. Jako jediní na Pardubicku nabízíme i unikátní kurzy hebrejštiny a řečtiny. Ve všech kurzech vyučují kvalifikovaní čeští lektoři a nedílnou součástí kurzu je i přítomnost rodilých mluvčích. Neváhejte a domluvte si u nás ukázkovou hodinu zdarma, budete překvapeni přátelskou a rodinnou atmosférou, v každé skupině je totiž maximálně osm studentů. Tento počet zajišťuje překvapivě rychlé výsledky a komfortní podmínky pro studium. Rovněž jsme navázali na loňské úspěšné kurzy pro maturanty a také letos na podzim otevřeme přípravné kurzy na maturitu z angličtiny.

Pamatujte: „Jsme o krok napřed“ – „We are AHEAD!“

Zuzana Mulhall, AHEAD Language Agency (www.aheadagency.cz)