Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 Centrum Mandala o.s., 01.05.2012, 15:19

Mandala – slovo pocházející ze staroindického obřadního jazyka sanskrtu, znamená kruh, oblouk, magický oblouk. Ve své podstatě a nejužším významu znamená kruhový obrazec se středem, z něhož (či do něhož) směřují symetricky uspořádané tvary.

 

Mandala je nadkulturní symbol jednoty a zároveň prostředek k práci sama se sebou. Proto se také objevuje v názvu společností zajišťujících fyzickou i psychickou pohodu. Jednou z nich je i občanské sdružení Centrum Mandala zabývající se osobním rozvojem jednotlivců i skupin. V tomto centru se mísí terapie s výtvarnou složkou (arteateliér), ale najdete zde i kurzy kreslení, tvořivé dílny nebo pohybové aktivity (tai-či). Centrum Mandala nabízí pro své klienty možnost seberealizace. Prostory nabízí širokou škálu aktivit od pohybových přes relaxační až po seberozvojové. Kromě stálých kurzů si můžete vybrat i z aktivit jednorázových (většinou forma celodenních seminářů). Pokud toužíte po změně nebo objevení sama sebe či svých dosud nerozvinutých schopností, navštivte stránky Centra Mandala a vyberte si některý z kurzů a vezměte život do svých rukou!

Centrum Mandala má mnoho příznivců po celé ČR a to nejen díky jedinečných kurzům, ale také díky možnosti „virtuálního setkávání“. Pro všechny kteří by rádi tvořili, ale Brno je pro ně z ruky nebo nemohou pravidelně navštěvovat kurzy, je k dispozici služba Mandala zdarma. Pokud se zaregistrujete a každé tři týdny Vám do Vaší mailové schránky přijde zcela nová předloha mandaly, kterou nikde jinde nenajdete. Můžete si ji vytisknout a vybarvit. Pokud se budete chtít o výsledek podělit, je zde galerie mandal. Další možností je také e-learningový kurz Cesta mandaly, díky kterému můžete tvořit kruhové obrazce plné sebepoznání i v pohodlí svého domova. Zdarma si můžete vyzkoušet ukázkovou lekci a zjistit, co vše o Vás zvolené barvy a tvary v mandale odhalí. Vyzkoušejte si na vlastní kůži že práce s mandalou je zdrojem uklidnění, pochopení a relaxace.

Kromě ukázkové hodiny zdarma, v e–lerningovém kurzu najdete test Slovanských bohyň, který o Vás prozradí, jaké bohyni se podobáte. Bude to Vesna, Morena nebo Chors? A pokud se zapojíte i do tvorby Slovníku mandal a emocí, získáte 25% slevu na libovolný placený on-line kurz.