Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 Dům zahraniční spolupráce, 23.10.2015, 0:25

Portál EduNews.cz si Vás dovoluje pozvat na sérii regionálních seminářů Evropské platformy pro vzdělávání dospělých EPALE na aktuální téma Informační technologie ve vzdělávání dospělých.

Seminářů se zúčastní řada předních expertů na téma moderních technologií a trendů ve vzdělávání dospělých, mezi jinými František Hroník, Branislav Frk, František Dalecký, Šimon Rybišár, Jan Beseda a další.

Semináře se uskuteční v těchto termínech:

Semináře jsou pro registrované zdarma.
Bližší informace o programu a registrační formulář naleznete zde.

Využijte posledních míst a možnosti setkat se s odborníky na aktuální i budoucí trendy!


EPALE je vícejazyčná komunita s otevřeným členstvím určená učitelům, školitelům, výzkumným a akademickým pracovníkům, tvůrcům politik a komukoli jinému, kdo má v Evropě nějakou profesní úlohu v oblasti učení v dospělosti.

Komunita je srdcem EPALE. Jejím cílem je sdílet obsah týkající se učení v dospělosti, včetně zpráv, blogových příspěvků, zdrojů, událostí a kurzů.

EPALE je financována Evropskou komisí a představuje nejnovější výsledek trvajícího odhodlání zlepšit kvalitu zajišťování učení v dospělosti v Evropě.


Zaujal vás tento článek? Nastavte si AGENTA pro hlídání podobných informací! Nebo se podívejte, jaké kurzy nabízí portál Edumenu.cz v oblasti Lidských zdrojů a personalistiky.