Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 1. VOX a.s., 01.04.2016, 14:43

O generaci Millennials se poslední dobou hodně hovoří a ještě více píše, vzniká mnoho článků zejména na jedno téma: jak „těm mladým“ máme rozumět? Jak rozumět jejich představám o práci, ideálním zaměstnavateli i o životě?

II. ročník konference GENERACE MILLENNIALS, letos s podtitulem „ABYCHOM SI ROZUMĚLI“, vám na tyto otázky dá odpověď. Konferenci pro vás totiž připravili Millennials osobně.

Akce se uskuteční 20. dubna 2016 v Impact Hub Praha 5 a je určena všem, kteří se o práci s „trochu jinou“ generací zajímají – tedy především personálním ředitelům, personalistům, pracovníkům managementu zodpovědným za oblast řízení a rozvoje lidských zdrojů i dalším zájemcům o odpovědi na výše zmíněné otázky.

O sobě a své praxi promluví přímo zástupci generace Millennials. Dozvíte se, jak Millennials skutečně přistupují k zaměstnávání a zaměstnavatelům. Řeknou vám, co je dobré znát předem, když hledáte mladé talenty. Zjistíte, jestli je život a práce pro ně skutečně totéž a jak s tím můžete jako zaměstnavatelé naložit…

Koho uvidíte a uslyšíte konkrétně?

Třeba Moniku Malátkovou ze zajímavé dívčí IT firmy Czechitas, Pavlínu Louženskou, marketingovou ředitelku úspěšného portálu ZOOT, Kateřinu Jiřinovou, inovátorku z VŠE, Elišku Pácaltovou, Idea makera na volné noze, Lenku Krsovou, „dataholku“, kterou zajímají data ze sociálních sítí a mnoho dalších pozoruhodných přednášejích.

Přijďte si tedy 20. dubna 2016 poslechnout zajímavé postřehy…

Více informací na: http://www.vox.cz/dalsi-sluzby/generace-millennial...