Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 Grada Publishing, a.s., 02.05.2016, 10:27

Atraktivní a čtivý průvodce zahrnuje celý komplex základů lektorské činnosti. Výklad je doplněn řadou tipů, obrázků a úkolů. Díky přehledné struktuře a navigačním ikonám se budete v textu skvěle orientovat. Zájemce o certifikaci připraví na zkoušky z profesní kvalifikace Lektor dalšího vzdělávání.

  • Jak kurz sestavit, aby byli účastníci i zadavatelé spokojeni?
  • Jak s účastníky vzdělávání komunikovat a jak je motivovat?
  • Které metody vzdělávání jsou efektivní a na které byste měli raději zapomenout?
  • Co je e-beam, vizualizér a jak tyto a další moderní pomůcky v kurzu efektivně využít?
  • Jaké jsou zásady i nejčastější chyby při práci s učebními pomůckami?
  • Jak do výuky zapojit hlasování nebo jiné interaktivní metody?

Na tyto a další otázky vám odpoví tento moderní průvodce úspěšného vzdělavatele dospělých. Jako jediný mezi mnoha zahrnuje na dvou stovkách stran celý komplex základů lektorské činnosti.

Prakticky pojatá příručka je určena zejména začínajícím lektorům, ale i ti zkušenější v ní najdou mnoho zajímavých informací a inspirativních podnětů. Dozvíte se, jak kurz dobře připravit po stránce organizační a metodické i jak jej správně lektorsky zahájit a úspěšně dovést až k jeho cíli. Zvládnete také vybrat vhodnou didaktickou techniku či vytvořit ideální učební pomůcky vašemu kurzu na míru. Zájemce o certifikaci pak knížka připraví na větší část zkoušky z profesní kvalifikace Lektor dalšího vzdělávání.

Atraktivně podaný a čtivý výklad je doplněn řadou tipů, obrázků, otázek a úkolů, které vaše nové znalosti upevní a prohloubí. Díky přehledné struktuře a navigačním ikonám se navíc budete v textu skvěle orientovat.

Pusťte se tedy do čtení a staňte se moderním lektorem ještě dnes!

Recenze:

  • „Jedná se o komplexně zpracovanou publikaci obsahující mnoho užitečných informací i praktických tipů, které umožní vzdělavatelům dospělých připravit a zrealizovat kvalitní výuku dospělých.“ PhDr. Miroslava Dvořáková, Ph.D., lektorka, specialistka na andragogickou didaktiku
  • „Tato svěží kniha snoubí erudici, zkušenost i nadhled. Praktické tipy ocení začínající i pokročilí lektoři dalšího vzdělávání.“ PhDr. Lucie Rohlíková, Ph.D., Fakulta pedagogická Západočeské univerzity v Plzni
  • „Srozumitelná, přehledná a přitom odborná publikace, v níž autor využil své mnohaleté zkušenosti s výukou lektorů. Svým zaměřením rozhodně přispěje k profesionalizaci lektorů všech oblastí a oborů.“ doc. PhDr. Jaroslav Veteška, Ph.D., akademický pracovník, předseda České andragogické společnosti

Název: Moderní lektor. Průvodce úspěšného vzdělavatele dospělých
Autor: Tomáš Langer
224 s., 289 Kč
Informace a objednávky: http://www.grada.cz/moderni-lektor_9213/kniha/kata...


ZAUJAL VÁS TENTO ČLÁNEK? Nastavte si AGENTA pro hlídání podobných informací! Nebo se podívejte, jaké kurzy nabízí portál Edumenu.cz v oblasti Lidských zdrojů a personalistiky nebo třeba Managementu.