Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 Mediální dům Economia, a.s., 18.10.2016, 0:10

Zveme Vás na jedinečnou konferenci spojenou s křestem speciálního magazínu Hospodářských novin. Přijďte si poslechnout tipy a návody, jak restartovat svůj život, kariéru i vztahy.​

Konference Mediálního domu ECONOMIA
RESTART - MOJE ZMĚNA

Úterý 25. 10. 2016, 9:00 - 14:00 hod.
Theatre Royal, Vinohradská 2165/48, Praha 2

Oslovili jsme top-manažery, kteří řídí či řídili obří firmy, podnikatele, sportovce i psychology. Všichni prožili, sami nebo s někým, „RESTART“ a nyní o něm chtějí mluvit a podělit se. Nabídnou Vám návody, jak překonat náročnou změnu v profesním i osobním životě.

V programu vystoupí a pokřtí spolu s námi speciální magazín RESTART například:

  • Biljana Weber, generální ředitelka MICROSOFT, říká: "Každé stěhování za novou prací a novou firmou je nový začátek. Už nikdy například nebudu bydlet v hotelu."
  • Pavel Kavánek, předseda dozorčí rady ČSOB, promluví na téma firemního myšlení. "Podporoval bych více rozhodnutí tam, kde je největší hustota informací. Chtěl bych ustoupit od cílů, plánů a kontroly plnění," říká dnes bývalý šéf největší české banky.
  • Radvan Bahbouh, psycholog a kouč, vysvětlí, co mají dnešní manažeři společného se šlechtou a vrcholovými sportovci.

Více informací zde: https://events.economia.cz/16422-restart-moje-zmen...
Registrujte se zde: https://events.economia.cz/objednavka/16422-restar...

Tešíme se na Vás!


Zaujal vás tento článek? Nastavte si AGENTA pro hlídání podobných informací! Nebo se podívejte, jaké kurzy nabízí portál Edumenu.cz v oblasti Lidských zdrojů a personalistiky.