Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 HEWLETT-PACKARD, s.r.o., 07.11.2016, 13:22

Společnost Hewlett Packard Enterprise ve spolupráci s IT Security specialistou Waynem Burkem (CSI SWAT) přináší na trh vzdělávání jedinečný kurz z oblasti bezpečnosti informačních technologií. CEHv9 Practical Hacking Bootcamp je 5denní kurz etického hackingu zaměřený na praktické dovednosti. Každý účastník si během intenzivního Hands-On tréninku vyzkouší roli skutečného pentestera, sestaví si svůj vlastní mobilní hacking systém z ODROID C2 a odnese si ho z kurzu domů. Kurz upravil na míru bezpečnostní expert Wayne Burke, který nám také poskytl rozhovor:

Wayne, v oboru IT Security se pohybujete už přes 20 let. Můžete shrnout nejnovější události v oblasti bezpečnosti informačních technologií? Proč na tomto poli stále zaznamenáváme nedostatek pracovních sil, nyní dokonce větší než kdykoli předtím?

Ano jistě, rád. V roce 2013 zveřejnil Edward Snowden přísně tajné dokumenty NSA (National Security Agency), mezi uniklými daty byly i návrhy zbraní kybernetické války. To byly jen plány. Zatímco o tři roky později v srpnu 2016 hackeři odcizili sadu skutečných nástrojů NSA pro kybernetické útoky. Část poskytli veřejnosti zdarma, část byla dána do digitální aukce. K těmto zbraním má tedy přístup každý, i potenciální zločinci. Realita je taková, že společnosti, státní instituce se neustále stávají cílem útoků hackerů, ať už s motivy politickými či jinými. Zastavit útoky není vždy jednoduché, proto se musíme zaměřit na to, zda jsme je schopni odhalit. V oboru bezpečnosti dochází ke změně a potřeba jsou nyní odborníci se skutečnými praktickými dovednostmi. V době před 10 lety dostával lepší pracovní příležitosti ten, kdo byl držitelem např. 10 certifikací. Zatímco dnes už 10 certifikací zaměstnavatele neohromí, chce spíš vědět, zda uchazeč svoji práci skutečně umí - opravit jednotlivé komponenty, které jsou v počítačové infrastruktuře v ohrožení (ať už se to týká sítí, serverů, pracovních stanic, klientských počítačů). Certifikace a teoretické znalosti jsou jistě výhodou, ale rozhodující jsou dnes skutečné dovednosti.

Lidé se dlouho zaměřovali především na teorii a akademické vzdělání, přitom zásadní součástí jakéhokoli učení je osvojení si dovedností. Současná nová generace je technicky zdatnější, tito lidé se už narodili do světa moderních technologií a jejich způsob učení se je efektivnější než nás, lidí ve středním věku, co jsme zažili tradiční způsob předávání informací. Mladí lidé se snaží nabýt nové znalosti a dovednosti sami jen s malou pomocí učení se posloucháním přednášek. Já často poukazuji na sociální studii, kterou v roce 2012 provedl se svým týmem a partnery Nicholas Negroponte, zakladatel asociace OLPC (One Laptop Per Child - jeden notebook pro dítě). Cílem bylo zjistit, zda se negramotné děti bez předchozí zkušenosti s psaným textem mohou naučit číst pomocí pokusu s tabletem vybaveným hrami pro naučení se abecedy, e-knihami, obrázky, filmy a dalšími programy. Pracovníci OLPC umístili do dvou etiopských vesnic zavřené krabice s tablety bez jakýchkoli instrukcí. “Domníval jsem se, že si děti budou hrát s krabicemi”, řekl Negroponte. “Ale během čtyř minut jedno z dětí nejen že otevřelo krabici, ale našlo i tlačítko pro zapínání tabletu a spustilo jej. Během pěti dnů každé dítě používalo denně 47 aplikací. Za dva týdny si už ve vesnici zpívali písničky s abecedou a za pět měsíců “hackli” Android. (Zdroj: Given Tablets but No Teachers, Ethiopian Children Teach Themselves)

Komu je určen váš kurz, který osobně vedete ve Vzdělávacím centru HPE? Musejí mít účastníci nějaké konkrétní vstupní znalosti a předchozí zkušenosti?

Certified Ethical Hacker je základní vstupní úroveň do etického hackingu. Především je nutno si uvědomit, že hacking znamená něco efektivně modifikovat. Například když budu potřebovat upravit motor svého auta, tak než začnu měnit nebo přidávat součástky, potřebuji nejdříve vědět, jak motor funguje za normálních okolností. Podobně když chcete proniknout do sítě, musíte opravdu pochopit, jak síť běžně funguje. Tento kurz vás nenaučí networking, v této oblasti se už musíte umět orientovat. Kurz je určen pro kohokoliv, kdo má přiměřené schopnosti práce na počítači ve smyslu, že rozumí hardwaru, obecně operačním systémům (Windows, Apple Mac, Linux) a zmíněnému síťování. Networking je jednou z nejdůležitějších oblastí počítačové infrastruktury a základ pro mnoho bezpečnostních profesionálů, protože útoky pronikají sítí, ať už je to drátová nebo bezdrátová síť.

Co váš kurz odlišuje od mnoha jiných kurzů etického hackingu? Komu byste absolvování tohoto školení doporučil?

Především naše zaměření se na praktické dovednosti. Náš kurz je založen na jednoduchém principu, kdy si musíte sestavit vlastní nástroje, upravit je a využít k testu, zda jsou vaše systémy náchylné k útoku. Každý účastník dostane ODROID C2, 64bitový 4jádrový jednodeskový počítač, a sestaví si svůj vlastní hacking systém. Studenti se budou v kurzu učit formou praxe a budou provádět malý penetrační test. Kurz je 100% Hands-On. Proto doporučuji tento kurz každému, kdo si chce osvojit více praktických dovedností.

Wayne Burke je světově uznávaným bezpečnostním expertem pro svých více než 20 let pracovních zkušeností, úspěchů a přispívání do oblasti IT security. V současné době se specializuje na penetrační testy (útočný a obranný etický hacking), customizovaný mobilní hardware a UAV/Dron bezpečnost. Wayne je Master Certified Trainer společnosti EC-Council, autor řady bezpečnostních kurzů, mnohonásobný držitel ocenění Lektor roku a Circle of Excellence. Pravidelně prezentuje na odborných konferencích, poskytuje rozhovory pro televizi a další média po celém světě. Jeho praktické zkušenosti se opírají o nejlepší odborné kvalifikace v oblasti sítí (MCT, MCSE, Cisco, Network +) a IT bezpečnosti (např. CIW-SA, Security+, CEH, ECSA, LPT, CHFI). Mezi jeho klienty patřily vládní organizace jako: FBI, NSA, EPA, NATO, Europol, Ministerstvo obrany Velké Británie, Nizozemí, singapurská vláda, filipínská prezidentská kancelář, malajsijské vládní úřady a mnoho dalších.

Více podrobností, nejbližší termíny a možnost registrace na praktický bezpečnostní kurz najdete na CEHv9 Practical Hacking Bootcamp. Pro další informace neváhejte kontaktovat Vzdělávací centrum HPE.


Firma HEWLETT-PACKARD, s.r.o. nabízí vzdělávací aktivity


Kurzy pro veřejnost

1. Red Hat Certificate of Expertise in Hybrid Cloud Management exam … (Praha)
otvírá se podle zájmu
605 €
2. Agile Business Analysis (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 224 €
3. Networking with Windows Server 2016 (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
4. HP OneView Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
5. Automating Administration with Windows PowerShell v3.0 (10961) (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
6. HPE StoreFabric B-series Switch Administration (BCFA) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 836 €
7. Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Foundation (v3.1) (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
8. ITIL V3 Foundation for IT Service Management + Simulation (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
9. Red Hat Certified Virtualization Administrator (RHCVA) exam (EX318) (Praha)
otvírá se podle zájmu
605 €
10. Building Business Cases (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
612 €
11. Fundamentals of the UNIX System (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
12. Red Hat System Administration I (RH124) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 087,25 €
13. Python programming (Praha)
otvírá se podle zájmu
19 348 Kč
14. Installing and Configuring Windows 10 (20697-1) (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
15. HPE StoreFabric B-series Switch Professional (BCFP) (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
16. Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Foundation (v3.1) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
979,20 €
17. ITIL® Practitioner (Praha)
otvírá se podle zájmu
19 348 Kč
18. Red Hat Gluster Storage Administration (RH236) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 468,40 €
19. Leadership & Communication Skills for Business Analyst (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
20. HP-UX System and Network Administration I (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
21. Red Hat System Administration II (RH134) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 081,20 €
22. LPI101 - LPIC-1 Exam Prep (Course 1) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 652,40 €
23. Deploying and Managing Windows 10 Using Enterprise Services (20697-2) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
24. HP StoreVirtual 4000 Storage Administration and Configuration (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
25. Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Plus (V3.1) (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
26. ITIL® Practitioner (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
795,60 €
27. Red Hat JBoss Enterprise Application Development I (JB225) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 516,80 €
28. Procurement for Project Managers (Praha)
otvírá se podle zájmu
22 325 Kč
29. HP-UX System and Network Administration I (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 448 €
30. Red Hat System Administration II (RH134) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 064 €
31. LPI102 - LPIC-1 Exam Prep (Course 2) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 652,40 €
32. Supporting and Troubleshooting Windows 10 (10982) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
33. HP StoreVirtual 4000 Storage Administration and Configuration (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 224 €
34. RESILIA Foundation (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
35. HP Race to Results Service Management Simulation (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
306 €
36. Red Hat JBoss Application Administration I (JB248) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 087,25 €
37. Leading and Managing High-Performing Project Teams (Praha)
otvírá se podle zájmu
22 325 Kč
38. HP-UX System and Network Administration II (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 448 €
39. Red Hat System Administration II with RHCSA exam (RH135) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 439,36 €
40. LPI201 - LPIC-2 Exam Prep (Course 1) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 652,40 €
41. Upgrading Your Skills to MCSA: Windows Server 2016 (20743) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
42. Managing 3PAR Disk Arrays (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
43. RESILIA Foundation (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 346,40 €
44. ITIL V3 Service Offerings and Agreements (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
45. Red Hat JBoss Application Administration II (JB348) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 516,80 €
46. ATP - Foundations of HPE Storage Solutions Design, Rev. 16.11 … (Praha)
otvírá se podle zájmu
26 790 Kč
47. HP-UX System and Network Administration for Experienced UNIX System… (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
48. RHCSA Rapid Track Course (RH199) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 420 €
49. LPI202 - LPIC-2 Exam Prep (Course 2) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 652,40 €
50. Administering a SQL Database Infrastructure (20764) (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
51. Managing HP 3PAR StoreServ II (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
52. RESILIA Practitioner (Praha)
otvírá se podle zájmu
26 790 Kč
53. ITIL V3 Operational Support and Analysis (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
54. Camel Development with Red Hat JBoss Fuse (JB421) (Praha)
otvírá se podle zájmu
1 888,81 €
55. MASE - Architecting Multi-Site HPE Storage Solutions, Rev 16.11 … (Praha)
otvírá se podle zájmu
24 491 Kč
56. HP Integrity Server Blades Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
57. RHCSA Rapid Track course with RHCSA exam (RH200) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 758,80 €
58. Kepner-Tregoe: Analýza problému a racionální rozhodování (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 652,40 €
59. Upgrading Your Skills to Windows Server 2016 (10983) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
60. Managing HP 3PAR StoreServ II (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 224 €
61. CISSP® – Certified Information Systems Security Professional (Praha)
otvírá se podle zájmu
75 625 Kč
62. ITIL V3 Operational Support and Analysis (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 836 €
63. Enterprise Service Bus Deployment with Red Hat JBoss Fuse (JB435) (Praha)
otvírá se podle zájmu
1 258,40 €
64. ASE - Creating HP Software-defined Network (Praha)
otvírá se podle zájmu
30 613 Kč
65. Integrity VM v6 and HP-UX vPars v6 Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
66. Red Hat System Administration III (RH254) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 081,20 €
67. PRINCE2® Foundation (Praha)
otvírá se podle zájmu
17 533 Kč
68. Developing SQL Data Models (20768) (Praha)
otvírá se podle zájmu
22 325 Kč
69. Managing HP 3PAR StoreServ III (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
70. CEHv9 Practical Hacking Bootcamp (Praha)
otvírá se podle zájmu
66 974 Kč
71. ITIL V3 Release, Control and Validation (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
72. Red Hat JBoss Fuse Rapid Track (JB439) (Praha)
otvírá se podle zájmu
3 146 €
73. ASE - Architecting HP FlexNetwork Solutions (00887054) (Praha)
otvírá se podle zájmu
33 675 Kč
74. Integrity VM v6 and HP-UX vPars v6 Administration (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 836 €
75. Red Hat System Administration III (RH254) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 064 €
76. PRINCE2® Foundation & Practitioner (Praha)
otvírá se podle zájmu
30 226 Kč
77. Start with Azure IaaS (Praha)
otvírá se podle zájmu
7 865 Kč
78. HP XP Storage Array Administration and Configuration (Praha)
otvírá se podle zájmu
74 415 Kč
79. International Material Data System: Foundation (IMDS1) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
979,20 €
80. ITIL V3 Planning, Protection & Optimization (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
81. Developing Rules Applications with Red Hat JBoss BRMS (JB463) (Praha)
otvírá se podle zájmu
1 887,60 €
82. ASE - Deploying HP FlexNetwork Core Technologies (Praha)
otvírá se podle zájmu
33 638 Kč
83. HP-UX Performance and Tuning (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
84. Red Hat System Administration III with RHCSA and RHCE exams (RH255) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 923,36 €
85. PRINCE2® Practitioner (Praha)
otvírá se podle zájmu
16 323 Kč
86. Azure PowerShell (Praha)
otvírá se podle zájmu
9 075 Kč
87. HP XP Storage Array Administration and Configuration (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
3 060 €
88. International Material Data System: Advanced (IMDS2) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
612 €
89. ITIL V3 Planning, Protection & Optimization (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 836 €
90. iMC Essentials for Network Administrators (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
91. HP-UX Troubleshooting (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 448 €
92. RHCE Certification lab (RH299) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 420 €
93. HPE Architecture Framework Level 1 course (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
94. MYSQL Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
14 883 Kč
95. Hadoop for System Administrators (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
96. International Material Data System: Upgrade to ver. 11 (IMDS3) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
489,60 €
97. ITIL V3 Service Strategy (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
98. ATP - FlexNetwork Solutions V3 (00958712) (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
99. Perl Programming Advanced (Praha)
otvírá se podle zájmu
25 301 Kč
100. RHCE Certification lab with RHCSA and RHCE exams (RH300) (Praha)
otvírá se podle zájmu
3 241,59 €
101. HPE Architecture Framework Level 2 course (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
102. Configuring and Deploying a Private Cloud with System Center 2012 R2 … (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
103. VMware vRealize Operations Manager: Install, Configure, Manage [v6.0] (Praha)
otvírá se podle zájmu
61 021 Kč
104. Certified Data Center Professional (CDCP®) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
979,20 €
105. ITIL V3 Service Design (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
106. Imp.a unified BYOD Sol.using HP.IMC 7.0 (Praha)
otvírá se podle zájmu
47 626 Kč
107. Inside the HP-UX Operating System (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
108. Red Hat Enterprise Linux Diagnostics and Troubleshooting (RH342) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 855,60 €
109. HPE Architecture Framework combined course (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
110. Fundamentals of OpenStack® Technology (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
111. VMware vSphere: Install, Configure, Manage [V6.5] (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 448 €
112. Data Center Operations, Maintenance, and Risk Reduction (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
113. ITIL V3 Service Design (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 346,40 €
114. Developing SDN Applications (Praha)
otvírá se podle zájmu
33 675 Kč
115. Hands-On with Logical Volume Manager and Mirror Disk/UX (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
116. Red Hat Enterprise Deployment and Systems Management (RH401) (Praha)
otvírá se podle zájmu
3 291,20 €
117. Project Management Fundamentals (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
118. Fundamentals of OpenStack® Technology (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 468,80 €
119. VMware vSphere: Fast track [v6.0] (Praha)
otvírá se podle zájmu
61 021 Kč
120. SOA for Business Analysts (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
121. ITIL V3 Service Transition (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
122. Configuring HP FlexNetwork Technologies for Comware Devices (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 346,40 €
123. HP-UX Veritas Volume Manager (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
124. Red Hat Satellite 6 Administration (RH403) (Praha)
otvírá se podle zájmu
3 291,20 €
125. PMP® Exam Prep Boot Camp (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
126. HP Helion CloudSystem Enterprise (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
127. HP BladeSystem Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
128. Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions (20533) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
129. ITIL V3 Service Operation (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
130. Creating HP Software-defined Network (00991245) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 224 €
131. HP Serviceguard I (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
132. Red Hat Server Hardening (RH413) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 855,60 €
133. Project Management Fundamentals and PMI-CAPM® exam prep (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
134. HP Helion CloudSystem Foundation (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
135. HP BladeSystem Administration (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 468,80 €
136. Developing Microsoft Azure Solutions (20532) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
137. ITIL V3 Service Operation (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 346,40 €
138. ASE - Building HP FlexFabric Datacenters, Rev 14.31 (00908176) (Praha)
otvírá se podle zájmu
30 613 Kč
139. HP Serviceguard II: ContinentalClusters, CFS, & Oracle RAC (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
140. Red Hat High Availability Clustering (RH436) (Praha)
otvírá se podle zájmu
3 291,20 €
141. Agile Requirements: Creating User Stories (Praha)
otvírá se podle zájmu
19 348 Kč
142. HP Helion OpenStack® (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
143. Implementing HP BladeSystem Solutions (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 448 €
144. Introduction to Azure for Developers (10978) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
145. ITIL V3 Continual Service Improvement (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
146. ASE - Deploying HP FlexNetwork Core Technologies (00832513) (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
147. HP Integrity Superdome X Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
148. Red Hat Enterprise Performance Tuning (RH442) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 855,60 €
149. Certified Associate in Project Management (CAPM)® (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
150. Cloud Foundations (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
151. HP Virtual Connect (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
152. Updating Your Skills to SQL Server 2016 (10986) (Praha)
otvírá se podle zájmu
22 325 Kč
153. ITIL V3 Managing Across The Lifecycle (Praha)
otvírá se podle zájmu
56 556 Kč
154. Deploying HP FlexCampus Technologies for ProVision Based Devices (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
155. HP-UX Systems Insight Manager (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
156. Red Hat OpenStack Administration I (CL110) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 656 €
157. ISTQB® CTFL (Certified Tester Foundation Level) (Praha)
otvírá se podle zájmu
22 325 Kč
158. Efektivní plánování času (Praha)
otvírá se podle zájmu
14 883 Kč
159. HP Moonshot Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
160. Microsoft Azure Fundamentals (10979) (Praha)
otvírá se podle zájmu
22 325 Kč
161. ITIL V3 Managing Across The Lifecycle (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 325,60 €
162. Fast Track for Deploying HP FlexNetwork Comware Technologies (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
163. Superdome 2 Administration (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 958,40 €
164. Red Hat OpenStack Administration II (CL210) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 184 €
165. ISTQB® CTFL-ATE (Agile Tester Extension) (Praha)
otvírá se podle zájmu
14 883 Kč
166. IT4IT™ Foundation (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
167. HP Insight Control: Management Fundamentals (Praha)
otvírá se podle zájmu
26 790 Kč
168. Installing and Configuring Windows Server 2012 (20410) (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
169. Cobit® 5 Foundation (Praha)
otvírá se podle zájmu
19 348 Kč
170. Aruba Mobility Boot Camp (Praha)
otvírá se podle zájmu
95 251 Kč
171. DevOps Awareness (Praha)
otvírá se podle zájmu
10 418 Kč
172. Red Hat OpenStack Administration III (CL310) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 184 €
173. Project Management Skills for Business Analysts (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 224 €
174. VMware vSphere: Install, Configure, Manage [V6.5] (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 290 Kč
175. HP CloudSystem Matrix Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
47 626 Kč
176. Administering Windows Server 2012 (20411) (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
177. ISO/IEC 20000 Practitioner (Praha)
otvírá se podle zájmu
22 325 Kč
178. Information Security Essentials (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
179. IT4IT™ Foundation (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
180. Red Hat CloudForms Hybrid Cloud Management (CL220) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 184 €
181. Crafting High-Quality Requirements (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 224 €
182. Principles of Business Analysis (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 224 €
183. HP ConvergeSystem Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
184. Configuring Advanced Windows Server 2012 Services (20412) (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
185. HPE Accelerated SAN Essentials (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
186. Information Security Essentials (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 224 €
187. IT4IT™ Awareness (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
306 €
188. OpenShift Enterprise Development (DO290) (Praha)
otvírá se podle zájmu
1 651,65 €
189. Verifying and Validating the Solution (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 224 €
190. Updating Your Skills to SQL Server 2016 (10986) (Praha)
otvírá se podle zájmu
22 325 Kč
191. HP OneView Quick Start (Praha)
otvírá se podle zájmu
14 883 Kč
192. Configuring Advanced Windows Server 2012 Services (20412) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 224 €
193. HPE StoreFabric B-series Switch Administration (BCFA) (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
194. Information Security Risk Management and Business Continuity Planning (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
195. ITIL V3 Foundation for IT Service Management (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
795,60 €
196. Automating Administration with Windows PowerShell v3.0 (10961) (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
197. HPE StoreFabric B-series Switch Administration (BCFA) (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
198. Certificate in Information Security Management Principles (CISMP) (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
199. ITIL V3 Foundation for IT Service Management + Simulation (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
200. Red Hat Certificate of Expertise in Hybrid Cloud Management exam … (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
600 €
201. Building Business Cases (Praha)
otvírá se podle zájmu
14 883 Kč
202. Identity with Windows Server 2016 (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
203. HP OneView Administration (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 468,80 €
204. Installing and Configuring Windows 10 (20697-1) (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
205. HPE StoreFabric B-series Switch Professional (BCFP) (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
206. Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Foundation (v3.1) (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
207. ITIL V3 Foundation for IT Service Management + Simulation (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
979,20 €
208. Red Hat JBoss Data Virtualization Development (JB450) (Praha)
otvírá se podle zájmu
1 887,60 €
209. Value Driven Portfolio Management (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
210. Fundamentals of the UNIX System (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 836 €
211. Red Hat System Administration I (RH124) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 087,25 €
212. LPI101 - LPIC-1 Exam Prep (Course 1) (Praha)
otvírá se podle zájmu
40 184 Kč
213. Deploying and Managing Windows 10 Using Enterprise Services (20697-2) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
214. HPE StoreFabric B-series Switch Professional (BCFP) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 224 €
215. Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Plus (V3.1) (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
216. ITIL® Practitioner (Praha)
otvírá se podle zájmu
19 348 Kč
217. Red Hat Virtualization (RH318) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 855,60 €
218. Leadership and Communication Skills for Project Managers (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
219. HP-UX System and Network Administration I (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
220. Red Hat System Administration II (RH134) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 081,20 €
221. LPI102 - LPIC-1 Exam Prep (Course 2) (Praha)
otvírá se podle zájmu
40 184 Kč
222. Supporting and Troubleshooting Windows 10 (10982) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
223. HP StoreVirtual 4000 Storage Administration and Configuration (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
224. Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Plus (V3.1) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 468,80 €
225. HP Race to Results Service Management Simulation (Praha)
otvírá se podle zájmu
7 442 Kč
226. Systems Management with Red Hat JBoss Operations Network (JB234) (Praha)
otvírá se podle zájmu
1 851,30 €
227. Managing Stakeholder Expectations and Relationships (Praha)
otvírá se podle zájmu
22 325 Kč
228. HP-UX System and Network Administration II (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
229. Red Hat System Administration II with RHCSA exam (RH135) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 439,36 €
230. LPI201 - LPIC-2 Exam Prep (Course 1) (Praha)
otvírá se podle zájmu
40 184 Kč
231. Active Directory® Services with Windows Server® (10969) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
232. Managing 3PAR Disk Arrays (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
233. RESILIA Foundation (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
234. ITIL V3 Service Offerings and Agreements (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
235. Red Hat JBoss Enterprise Application Development II (JB325) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 516,80 €
236. Assessing and Recovering Troubled Projects (Praha)
otvírá se podle zájmu
22 325 Kč
237. HP-UX System and Network Administration for Experienced UNIX System… (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
238. Red Hat System Administration II with RHCSA exam (RH135) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 419,20 €
239. LPI202 - LPIC-2 Exam Prep (Course 2) (Praha)
otvírá se podle zájmu
40 184 Kč
240. Querying Data with Transact-SQL (20761) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
241. Managing 3PAR Disk Arrays (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 836 €
242. RESILIA Practitioner (Praha)
otvírá se podle zájmu
26 790 Kč
243. ITIL V3 Service Offerings and Agreements (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 836 €
244. Red Hat JBoss Development: Persistence with Hibernate (JB297) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 516,80 €
245. ASE - Designing HPE Enterprise Storage Solutions, Rev 16.11 (01059531) (Praha)
otvírá se podle zájmu
33 675 Kč
246. HP-UX System and Network Administration for Experienced UNIX System… (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 448 €
247. RHCSA Rapid Track Course (RH199) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 400 €
248. Kepner-Tregoe: Analýza problému a racionální rozhodování (Praha)
otvírá se podle zájmu
40 184 Kč
249. Installation, Storage, and Compute with Windows Server 2016 (20740) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
250. Managing HP 3PAR StoreServ II (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
251. RESILIA Practitioner (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 101,60 €
252. ITIL V3 Operational Support and Analysis (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
253. Developing Workflow Applications with Red Hat JBoss BPM Suite (JB427) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 872 €
254. ATP - FlexNetwork Solutions V3 (00958712) (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
255. HP Integrity Server Blades Administration (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 836 €
256. RHCSA Rapid Track course with RHCSA exam (RH200) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 736 €
257. PRINCE2® Foundation (Praha)
otvírá se podle zájmu
17 533 Kč
258. Administering the Web Server (IIS) Role of Windows Server (10972) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
259. Managing HP 3PAR StoreServ III (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
260. CISSP® – Certified Information Systems Security Professional (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 815,20 €
261. ITIL V3 Release, Control and Validation (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
262. Red Hat JBoss A-MQ Development and Deployment (JB437) (Praha)
otvírá se podle zájmu
1 258,40 €
263. ASE - Building HP FlexFabric Datacenters, Rev 14.31 (00908176) (Praha)
otvírá se podle zájmu
30 613 Kč
264. Integrity VM v6 and HP-UX vPars v6 Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
265. Red Hat System Administration III (RH254) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 081,20 €
266. PRINCE2® Foundation (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
718,80 €
267. Managing Office 365 Identities and Services (20346) (Praha)
otvírá se podle zájmu
37 208 Kč
268. Managing HP 3PAR StoreServ III (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 836 €
269. International Material Data System: Foundation (IMDS1) (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
270. ITIL V3 Release, Control and Validation (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 836 €
271. Authoring Rules with Red Hat JBoss BRMS (JB461) (Praha)
otvírá se podle zájmu
1 887,60 €
272. ASE - HP Unified Wired-Wireless Networks and BYOD (00890621) (Praha)
otvírá se podle zájmu
30 613 Kč
273. HP-UX Security (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
274. Red Hat System Administration III with RHCSA and RHCE exams (RH255) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 923,36 €
275. PRINCE2® Foundation & Practitioner (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 242 €
276. Backup and Disaster Recovery in Azure (Praha)
otvírá se podle zájmu
7 865 Kč
277. HP XP Storage Array Administration and Configuration (Praha)
otvírá se podle zájmu
74 415 Kč
278. International Material Data System: Advanced (IMDS2) (Praha)
otvírá se podle zájmu
14 883 Kč
279. ITIL V3 Planning, Protection & Optimization (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
280. Implementing with Red Hat JBoss BRMS (JB465) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 516,80 €
281. iMC Essentials for Network Administrators (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
282. HP-UX Troubleshooting (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
283. Red Hat System Administration III with RHCSA and RHCE exams (RH255) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 899,20 €
284. PRINCE2® Practitioner (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
670,80 €
285. Introduction to Azure PaaS services for web development (Praha)
otvírá se podle zájmu
9 075 Kč
286. HP XP Storage Replication Management (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
287. International Material Data System: Upgrade to ver. 11 (IMDS3) (Praha)
otvírá se podle zájmu
11 907 Kč
288. ITIL V3 Service Strategy (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
289. iMC Essentials for Network Administrators (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 448 €
290. Perl Programming (Praha)
otvírá se podle zájmu
19 348 Kč
291. RHCE Certification lab (RH299) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 400 €
292. HPE Architecture Framework Level 1 course (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 346,40 €
293. MYSQL Performance (Praha)
otvírá se podle zájmu
14 883 Kč
294. Hadoop for System Administrators (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 836 €
295. Certified Data Center Professional (CDCP®) (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
296. ITIL V3 Service Strategy (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 346,40 €
297. ATP - FlexNetwork Solutions V3 (00958712) (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
298. POSIX Shell Programming (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
299. RHCE Certification lab with RHCSA and RHCE exams (RH300) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
3 214,80 €
300. HPE Architecture Framework Level 2 course (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 346,40 €
301. Monitoring and Operating a Private Cloud (M20246) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
302. VMware vSphere: Install, Configure, Manage [V6.5] (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 290 Kč
303. Certified Data Center Facilities Operations Manager (CDFOM®) (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
304. ITIL V3 Service Design (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
305. Imp.a unified BYOD Sol.using HP.IMC 7.0 (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 958,40 €
306. Inside the HP-UX Operating System (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 448 €
307. Red Hat Enterprise Linux Diagnostics and Troubleshooting (RH342) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 832 €
308. HPE Architecture Framework combined course (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 448 €
309. Fundamentals of OpenStack® Technology (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
310. VMware vSphere Bootcamp [v6.0] (Praha)
otvírá se podle zájmu
61 021 Kč
311. SOA Management Briefing (Praha)
otvírá se podle zájmu
26 790 Kč
312. ITIL V3 Service Transition (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
313. Configuring HP FlexNetwork Technologies for Comware Devices (Praha)
otvírá se podle zájmu
33 675 Kč
314. Hands-On with Logical Volume Manager and Mirror Disk/UX (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 836 €
315. Red Hat Enterprise Deployment and Systems Management (RH401) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
3 264 €
316. Project Management Fundamentals (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 224 €
317. Docker (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
318. VMware vSphere: Skills for Operators [v6] (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
319. SOA Service Architecture and Business Modeling (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
320. ITIL V3 Service Transition (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 346,40 €
321. Creating HP Software-defined Network (00991245) (Praha)
otvírá se podle zájmu
30 613 Kč
322. HP Serviceguard I (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
323. Red Hat Satellite 6 Administration (RH403) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
3 264 €
324. PMP® Exam Prep Boot Camp (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 836 €
325. HP Helion CloudSystem Enterprise (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 224 €
326. HP BladeSystem Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
327. Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions (20533) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
328. ITIL V3 Service Operation (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
329. ASE - Building HP FlexFabric Datacenters, Rev 14.31 (00908176) (Praha)
otvírá se podle zájmu
30 613 Kč
330. HP Serviceguard I (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 448 €
331. Red Hat Server Hardening (RH413) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 832 €
332. Agile ScrumMaster: A Practical Approach (Praha)
otvírá se podle zájmu
19 348 Kč
333. HP Helion CloudSystem Foundation (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
334. Implementing HP BladeSystem Solutions (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
335. Developing Microsoft Azure Solutions (20532) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
336. ITIL V3 Continual Service Improvement (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
337. ASE - HP Unified Wired-Wireless Networks and BYOD (00890621) (Praha)
otvírá se podle zájmu
30 613 Kč
338. HP Integrity Superdome X Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
339. Red Hat High Availability Clustering (RH436) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
3 264 €
340. Agile Project Management Essentials (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
341. HP Helion OpenStack® (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
342. HP Virtual Connect (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
343. Introduction to Azure for Developers (10978) (Praha)
otvírá se podle zájmu
38 696 Kč
344. ITIL V3 Continual Service Improvement (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 346,40 €
345. ASE - Deploying HP FlexNetwork Core Technologies (00832513) (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
346. HP Integrity Superdome X Administration (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 346,40 €
347. Red Hat Enterprise Performance Tuning (RH442) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 832 €
348. ISTQB® CTFL (Certified Tester Foundation Level) (Praha)
otvírá se podle zájmu
22 325 Kč
349. Cloud Foundations (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
979,20 €
350. HP Virtual Connect (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 468,80 €
351. Microsoft Azure Fundamentals (10979) (Praha)
otvírá se podle zájmu
22 325 Kč
352. ITIL V3 Managing Across The Lifecycle (Praha)
otvírá se podle zájmu
56 556 Kč
353. Fast Track for Deploying HP FlexNetwork Comware Technologies (Praha)
otvírá se podle zájmu
44 649 Kč
354. Superdome 2 Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
47 626 Kč
355. Red Hat OpenStack Administration II (CL210) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 202,20 €
356. ISTQB® CTFL-ATE (Agile Tester Extension) (Praha)
otvírá se podle zájmu
14 883 Kč
357. Mapa lidského jednání – Enneagram (Praha)
otvírá se podle zájmu
14 883 Kč
358. HP Moonshot Administration (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 468,80 €
359. Installing and Configuring Windows Server 2012 (20410) (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
360. Cobit® 5 Foundation (Praha)
otvírá se podle zájmu
19 348 Kč
361. Aruba Mobility Boot Camp (Praha)
otvírá se podle zájmu
95 251 Kč
362. Data Protector 9.x Essentials (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
363. Red Hat OpenStack Administration III (CL310) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 202,20 €
364. Project Management Skills for Business Analysts (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
365. VMware vSphere: What's New [V5.5 to V6.5] (Praha)
otvírá se podle zájmu
24 031 Kč
366. HP Matrix Operating Environment: Infrastructure Orchestration… (Praha)
otvírá se podle zájmu
47 626 Kč
367. Administering Windows Server 2012 (20411) (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
368. ISO/IEC 20000 Foundation Course (Praha)
otvírá se podle zájmu
22 325 Kč
369. Architecting Open Standards HP Network Solutions (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
370. DevOps Awareness (Praha)
otvírá se podle zájmu
10 418 Kč
371. Red Hat CloudForms Hybrid Cloud Management (CL220) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 202,20 €
372. Crafting High-Quality Requirements (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
373. Principles of Business Analysis (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
374. HP ConvergeSystem Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč
375. Administering Windows Server 2012 (20411) (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 346,40 €
376. HPE Accelerated SAN Essentials (Praha)
otvírá se podle zájmu
59 532 Kč
377. Information Security Essentials (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
378. IT4IT™ Awareness (Praha)
otvírá se podle zájmu
7 442 Kč
379. OpenShift Enterprise Administration (DO280) (Praha)
otvírá se podle zájmu
1 651,65 €
380. Verifying and Validating the Solution (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
381. Verifying and Validating the Solution (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
382. HP ConvergeSystem Administration (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
1 468,80 €
383. Configuring Advanced Windows Server 2012 Services (20412) (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
384. HPE Accelerated SAN Essentials (Bratislava)
otvírá se podle zájmu
2 448 €
385. Information Security Essentials Plus (Praha)
otvírá se podle zájmu
23 813 Kč
386. ITIL V3 Foundation for IT Service Management (Praha)
otvírá se podle zájmu
19 348 Kč
387. Automation with Ansible (DO407) (Praha)
otvírá se podle zájmu
2 202,20 €
388. Agile Business Analysis (Praha)
otvírá se podle zájmu
29 766 Kč
389. Server Virtualization with Windows Server Hyper-V® and System Center (Praha)
otvírá se podle zájmu
32 743 Kč
390. HP OneView Administration (Praha)
otvírá se podle zájmu
35 719 Kč

Kurzy na míru

1. Active Directory® Services with Windows Server® (10969) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
2. Administering a SQL Database Infrastructure (20764) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
3. Administering Microsoft SQL Server Databases (20462) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
4. Administering the Web Server (IIS) Role of Windows Server (10972) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
5. Administering Windows Server 2012 (20411) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
6. Administering Windows Server 2012 (20411) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
7. Administering Windows Server 2012 (20411) (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
8. Agile Business Analysis (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
9. Agile Business Analysis (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
10. Agile Project Management Essentials (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
11. Agile Requirements: Creating User Stories (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
12. Agile ScrumMaster: A Practical Approach (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
13. Akvizice zákazníka (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
14. Architecting Open Standards HP Network Solutions (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
15. Aruba Mobility Boot Camp (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
16. Aruba Mobility Boot Camp (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
17. ASE - Building HP FlexFabric Datacenters, Rev 14.31 (00908176) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
18. ASE - Building HP FlexFabric Datacenters, Rev 14.31 (00908176) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
19. ASE - Building HP FlexFabric Datacenters, Rev 14.31 (00908176) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
20. ASE - Architecting HP FlexNetwork Solutions (00887054) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
21. ASE - Creating HP Software-defined Network (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
22. ASE - Deploying HP FlexNetwork Core Technologies (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
23. ASE - Deploying HP FlexNetwork Core Technologies (00832513) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
24. ASE - Deploying HP FlexNetwork Core Technologies (00832513) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
25. ASE - Designing HPE Enterprise Storage Solutions, Rev 16.11 (01059531) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
26. ASE - HP Unified Wired-Wireless Networks and BYOD (00890621) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
27. ASE - HP Unified Wired-Wireless Networks and BYOD (00890621) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
28. Asertivita, umění prosadit se (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
29. Assessing and Recovering Troubled Projects (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
30. Asset Manager 9.x Software: Essentials (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
31. ATP - FlexNetwork Solutions V3 (00958712) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
32. ATP - FlexNetwork Solutions V3 (00958712) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
33. ATP - FlexNetwork Solutions V3 (00958712) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
34. ATP - Foundations of HPE Storage Solutions Design, Rev. 16.11 … (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
35. Auditor ISMS dle ISO/IEC 27001 (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
36. Authoring Rules with Red Hat JBoss BRMS (JB461) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
37. Automating Administration with Windows PowerShell v3.0 (10961) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
38. Automating Administration with Windows PowerShell v3.0 (10961) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
39. Automation with Ansible (DO407) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
40. Azure PowerShell (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
41. Backup and Disaster Recovery in Azure (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
42. Big Data Overview (Praha)
doporučený rozsah 1 hodina
43. Building Advanced Red Hat Enterprise Applications (JB501) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
44. Building Business Cases (Bratislava)
doporučený rozsah 1 deň
45. Building Business Cases (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
46. Business Service Management 9.x Essentials - Public Training (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
47. Camel Development with Red Hat JBoss Fuse (JB421) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
48. Camel Development with Red Hat JBoss Fuse with exam (JB422) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
49. CEHv9 Practical Hacking Bootcamp (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
50. Certificate in Information Security Management Principles (CISMP) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
51. Certified Associate in Project Management (CAPM)® (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
52. Certified Data Center Expert (CDCE®) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
53. Certified Data Center Facilities Operations Manager (CDFOM®) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
54. Certified Data Center Professional (CDCP®) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
55. Certified Data Center Professional (CDCP®) (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
56. Certified Data Center Risk Professional (CDRP®) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
57. Certified Data Center Specialist (CDCS®) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
58. CISSP® – Certified Information Systems Security Professional (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
59. CISSP® – Certified Information Systems Security Professional (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
60. Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Foundation (v3.1) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
61. Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Foundation (v3.1) (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
62. Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Foundation (v3.1) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
63. Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Plus (V3.1) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
64. Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Plus (V3.1) (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
65. Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Plus (V3.1) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
66. Cloud Foundations (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
67. Cloud Foundations (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
68. Cobit® 5 Foundation (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
69. Cobit® 5 Foundation (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
70. COBIT® Foundation Exam (Praha)
doporučený rozsah 1 hodina
71. CompTIA A+ (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
72. CompTIA Network+ (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
73. CompTIA Security+ (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
74. Configuring Advanced Windows Server 2012 Services (20412) (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
75. Configuring Advanced Windows Server 2012 Services (20412) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
76. Configuring Advanced Windows Server 2012 Services (20412) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
77. Configuring and Deploying a Private Cloud with System Center 2012 R2 … (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
78. Configuring HP FlexNetwork Technologies for Comware Devices (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
79. Configuring HP FlexNetwork Technologies for Comware Devices (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
80. Crafting High-Quality Requirements (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
81. Crafting High-Quality Requirements (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
82. Creating HP Software-defined Network (00991245) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
83. Creating HP Software-defined Network (00991245) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
84. Data Center Operations, Maintenance, and Risk Reduction (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
85. Data Protector 9.x Essentials (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
86. Deploying and Managing Windows 10 Using Enterprise Services (20697-2) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
87. Deploying and Managing Windows 10 Using Enterprise Services (20697-2) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
88. Deploying HP FlexCampus Technologies for ProVision Based Devices (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
89. Desatero úspěšného manažera (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
90. Developing Microsoft Azure Solutions (20532) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
91. Developing Microsoft Azure Solutions (20532) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
92. Developing Rules Applications with Red Hat JBoss BRMS (JB463) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
93. Developing SDN Applications (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
94. Developing SQL Data Models (20768) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
95. Developing Workflow Applications with Red Hat JBoss BPM Suite (JB427) (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
96. DevOps Awareness (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
97. DevOps Awareness (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
98. Docker (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
99. Efektivní plánování času (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
100. Efektivní vedení meetingů (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
101. Emoční inteligence I. (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
102. Enterprise Service Bus Deployment with Red Hat JBoss Fuse (JB435) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
103. Fast Track for Deploying HP FlexNetwork Comware Technologies (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
104. Fast Track for Deploying HP FlexNetwork Comware Technologies (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
105. Fundamentals of LTE (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
106. Fundamentals of OpenStack® Technology (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
107. Fundamentals of OpenStack® Technology (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
108. Fundamentals of OpenStack® Technology (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
109. Fundamentals of the UNIX System (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
110. Fundamentals of the UNIX System (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
111. Hadoop for System Administrators (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
112. Hadoop for System Administrators (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
113. Hands-On with Logical Volume Manager and Mirror Disk/UX (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
114. Hands-On with Logical Volume Manager and Mirror Disk/UX (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
115. HP BladeSystem Administration (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
116. HP BladeSystem Administration (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
117. HP BladeSystem Administration (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
118. HP CloudSystem Matrix Administration (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
119. HP ConvergeSystem Administration (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
120. HP ConvergeSystem Administration (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
121. HP ConvergeSystem Administration (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
122. HP Helion CloudSystem Enterprise (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
123. HP Helion CloudSystem Enterprise (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
124. HP Helion CloudSystem Foundation (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
125. HP Helion CloudSystem Foundation (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
126. HP Helion OpenStack® (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
127. HP Helion OpenStack® (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
128. HP Insight Control: Management Fundamentals (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
129. HP Integrity Server Blades Administration (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
130. HP Integrity Server Blades Administration (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
131. HP Integrity Superdome X Administration (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
132. HP Integrity Superdome X Administration (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
133. HP Integrity Superdome X Administration (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
134. HP Matrix Operating Environment: Infrastructure Orchestration… (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
135. HP Matrix technologies Overview (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
136. HP Moonshot Administration (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
137. HP Moonshot Administration (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
138. HP OneView Administration (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
139. HP OneView Administration (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
140. HP OneView Administration (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
141. HP OneView Quick Start (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
142. HP Race to Results Service Management Simulation (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
143. HP Race to Results Service Management Simulation (Bratislava)
doporučený rozsah 1 deň
144. HP Serviceguard I (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
145. HP Serviceguard I (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
146. HP Serviceguard I (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
147. HP Serviceguard II: ContinentalClusters, CFS, & Oracle RAC (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
148. HP StoreVirtual 4000 Storage Administration and Configuration (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
149. HP StoreVirtual 4000 Storage Administration and Configuration (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
150. HP StoreVirtual 4000 Storage Administration and Configuration (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
151. HP Virtual Connect (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
152. HP Virtual Connect (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
153. HP Virtual Connect (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
154. HP XP Storage Array Administration and Configuration (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
155. HP XP Storage Array Administration and Configuration (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
156. HP XP Storage Array Administration and Configuration (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
157. HP XP Storage Replication Management (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
158. HP-UX Performance and Tuning (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
159. HP-UX Security (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
160. HP-UX System and Network Administration for Experienced UNIX System… (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
161. HP-UX System and Network Administration for Experienced UNIX System… (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
162. HP-UX System and Network Administration for Experienced UNIX System… (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
163. HP-UX System and Network Administration I (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
164. HP-UX System and Network Administration I (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
165. HP-UX System and Network Administration I (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
166. HP-UX System and Network Administration II (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
167. HP-UX System and Network Administration II (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
168. HP-UX Systems Insight Manager (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
169. HP-UX Troubleshooting (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
170. HP-UX Troubleshooting (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
171. HP-UX Veritas Volume Manager (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
172. HPE Accelerated SAN Essentials (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
173. HPE Accelerated SAN Essentials (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
174. HPE Accelerated SAN Essentials (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
175. HPE Architecture Framework combined course (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
176. HPE Architecture Framework combined course (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
177. HPE Architecture Framework Level 1 course (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
178. HPE Architecture Framework Level 1 course (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
179. HPE Architecture Framework Level 2 course (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
180. HPE Architecture Framework Level 2 course (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
181. HPE StoreFabric B-series Switch Administration (BCFA) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
182. HPE StoreFabric B-series Switch Administration (BCFA) (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
183. HPE StoreFabric B-series Switch Administration (BCFA) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
184. HPE StoreFabric B-series Switch Professional (BCFP) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
185. HPE StoreFabric B-series Switch Professional (BCFP) (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
186. HPE StoreFabric B-series Switch Professional (BCFP) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
187. Identity with Windows Server 2016 (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
188. iMC Essentials for Network Administrators (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
189. iMC Essentials for Network Administrators (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
190. iMC Essentials for Network Administrators (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
191. Imp.a unified BYOD Sol.using HP.IMC 7.0 (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
192. Imp.a unified BYOD Sol.using HP.IMC 7.0 (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
193. Implementing a Data Model and Reports with Microsoft SQL Server … (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
194. Implementing a SQL Data Warehouse (20767) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
195. Implementing and Managing Windows 10 (20967) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
196. Implementing HP BladeSystem Solutions (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
197. Implementing HP BladeSystem Solutions (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
198. Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions (20533) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
199. Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions (20533) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
200. Implementing with Red Hat JBoss BRMS (JB465) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
201. Implementing with Red Hat JBoss BRMS with exam (JB466) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
202. Information Security Essentials (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
203. Information Security Essentials (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
204. Information Security Essentials (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
205. Information Security Essentials Plus (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
206. Information Security Risk Management and Business Continuity Planning (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
207. Inside the HP-UX Operating System (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
208. Inside the HP-UX Operating System (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
209. Installation, Storage, and Compute with Windows Server 2016 (20740) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
210. Installing and Configuring Windows 10 (20697-1) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
211. Installing and Configuring Windows 10 (20697-1) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
212. Installing and Configuring Windows Server 2012 (20410) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
213. Installing and Configuring Windows Server 2012 (20410) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
214. Integrity VM v6 and HP-UX vPars v6 Administration (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
215. Integrity VM v6 and HP-UX vPars v6 Administration (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
216. Integrity VM v6 and HP-UX vPars v6 Administration (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
217. International Material Data System: Advanced (IMDS2) (Bratislava)
doporučený rozsah 1 deň
218. International Material Data System: Advanced (IMDS2) (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
219. International Material Data System: Foundation (IMDS1) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
220. International Material Data System: Foundation (IMDS1) (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
221. International Material Data System: Upgrade to ver. 11 (IMDS3) (Bratislava)
doporučený rozsah 1 deň
222. International Material Data System: Upgrade to ver. 11 (IMDS3) (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
223. Interní prodej – naučte se prodat své nápady (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
224. Introduction to Azure for Developers (10978) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
225. Introduction to Azure for Developers (10978) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
226. Introduction to Azure PaaS services for web development (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
227. ISO/IEC 20000 Foundation Course (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
228. ISO/IEC 20000 Practitioner (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
229. ISTQB® CTAL (Certified Tester Advanced Level) Test Analyst… (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
230. ISTQB® CTFL (Certified Tester Foundation Level) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
231. ISTQB® CTFL (Certified Tester Foundation Level) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
232. ISTQB® CTFL-ATE (Agile Tester Extension) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
233. ISTQB® CTFL-ATE (Agile Tester Extension) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
234. IT4IT™ Awareness (Bratislava)
doporučený rozsah 1 deň
235. IT4IT™ Awareness (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
236. IT4IT™ Foundation (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
237. IT4IT™ Foundation (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
238. ITIL Foundation Certificate V3 - EXAM (Praha)
doporučený rozsah 1 hodina
239. ITIL Intermediate Certificate V3 - EXAM (Praha)
doporučený rozsah 2 hodiny
240. ITIL Intermediate MALC Certificate V3 - EXAM (Praha)
doporučený rozsah 2 hodiny
241. ITIL V3 Continual Service Improvement (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
242. ITIL V3 Continual Service Improvement (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
243. ITIL V3 Continual Service Improvement (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
244. ITIL V3 Foundation for IT Service Management (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
245. ITIL V3 Foundation for IT Service Management (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
246. ITIL V3 Foundation for IT Service Management + Simulation (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
247. ITIL V3 Foundation for IT Service Management + Simulation (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
248. ITIL V3 Foundation for IT Service Management + Simulation (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
249. ITIL V3 Managing Across The Lifecycle (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
250. ITIL V3 Managing Across The Lifecycle (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
251. ITIL V3 Managing Across The Lifecycle (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
252. ITIL V3 Operational Support and Analysis (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
253. ITIL V3 Operational Support and Analysis (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
254. ITIL V3 Operational Support and Analysis (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
255. ITIL V3 Planning, Protection & Optimization (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
256. ITIL V3 Planning, Protection & Optimization (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
257. ITIL V3 Planning, Protection & Optimization (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
258. ITIL V3 Release, Control and Validation (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
259. ITIL V3 Release, Control and Validation (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
260. ITIL V3 Release, Control and Validation (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
261. ITIL V3 Service Design (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
262. ITIL V3 Service Design (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
263. ITIL V3 Service Design (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
264. ITIL V3 Service Offerings and Agreements (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
265. ITIL V3 Service Offerings and Agreements (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
266. ITIL V3 Service Offerings and Agreements (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
267. ITIL V3 Service Operation (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
268. ITIL V3 Service Operation (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
269. ITIL V3 Service Operation (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
270. ITIL V3 Service Strategy (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
271. ITIL V3 Service Strategy (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
272. ITIL V3 Service Strategy (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
273. ITIL V3 Service Transition (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
274. ITIL V3 Service Transition (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
275. ITIL V3 Service Transition (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
276. ITIL® for Executives (Praha)
doporučený rozsah 4 hodiny
277. ITIL® Practitioner (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
278. ITIL® Practitioner (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
279. ITIL® Practitioner (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
280. Jak zvládat stres (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
281. JBoss Development: Persistence with Hibernate with Expertise exam … (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
282. Kepner-Tregoe: Analýza problému a racionální rozhodování (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
283. Kepner-Tregoe: Analýza problému a racionální rozhodování (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
284. Komunikační dovednosti a styly (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
285. Leadership & Communication Skills for Business Analyst (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
286. Leadership and Communication Skills for Project Managers (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
287. Leading and Managing High-Performing Project Teams (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
288. LoadRunner 11 Essentials - Class Reservation (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
289. LPI101 - LPIC-1 Exam Prep (Course 1) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
290. LPI101 - LPIC-1 Exam Prep (Course 1) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
291. LPI102 - LPIC-1 Exam Prep (Course 2) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
292. LPI102 - LPIC-1 Exam Prep (Course 2) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
293. LPI201 - LPIC-2 Exam Prep (Course 1) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
294. LPI201 - LPIC-2 Exam Prep (Course 1) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
295. LPI202 - LPIC-2 Exam Prep (Course 2) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
296. LPI202 - LPIC-2 Exam Prep (Course 2) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
297. LTE/LTE-Advanced technology (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
298. Managing 3PAR Disk Arrays (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
299. Managing 3PAR Disk Arrays (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
300. Managing 3PAR Disk Arrays (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
301. Managing Containers with Red Hat Enterprise Linux Atomic Host (RH270) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
302. Managing HP 3PAR StoreServ II (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
303. Managing HP 3PAR StoreServ II (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
304. Managing HP 3PAR StoreServ II (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
305. Managing HP 3PAR StoreServ III (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
306. Managing HP 3PAR StoreServ III (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
307. Managing HP 3PAR StoreServ III (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
308. Managing Office 365 Identities and Services (20346) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
309. Managing Stakeholder Expectations and Relationships (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
310. Manažer ISMS dle 27001 (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
311. Manažer ITSM dle ISO/IEC 20000/ (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
312. Manažer kvality dle ISO 9001:2015 (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
313. Manažerské archetypy (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
314. Mapa lidského jednání – Enneagram (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
315. MASE - Architecting Multi-Site HPE Storage Solutions, Rev 16.11 … (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
316. Metoda energy streaming (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
317. Microsoft Azure Fundamentals (10979) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
318. Microsoft Azure Fundamentals (10979) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
319. Mobile and wireless technologies for managers (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
320. Monitoring and Operating a Private Cloud (M20246) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
321. Monitoring with Red Hat JBoss Operations Network (JB232) (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
322. MYSQL Performance (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
323. MYSQL Administration (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
324. Network Node Manager i-Series 9.x Essentials - Public Training (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
325. Networking with Windows Server 2016 (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
326. Obchodní dovednosti (junior) (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
327. OpenShift Enterprise Administration (DO280) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
328. OpenShift Enterprise Administration with exam (DO281) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
329. OpenShift Enterprise Development (DO290) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
330. Operations Manager 9.x on UNIX / Linux Administration Essentials (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
331. Operations Manager 9.x on UNIX / Linux Advanced Administration (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
332. Perl Programming (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
333. Perl Programming Advanced (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
334. PMP® Exam Prep Boot Camp (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
335. PMP® Exam Prep Boot Camp (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
336. POSIX Shell Programming (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
337. PPM Center 9.x Advanced Training (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
338. PPM Center 9.x Essentials Training (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
339. Práce s vnitřní energií (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
340. PRINCE2® Foundation (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
341. PRINCE2® Foundation (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
342. PRINCE2® Foundation (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
343. PRINCE2® Foundation & Practitioner (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
344. PRINCE2® Foundation & Practitioner (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
345. PRINCE2® Foundation exam (Praha)
doporučený rozsah 1 hodina
346. PRINCE2® Practitioner (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
347. PRINCE2® Practitioner (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
348. PRINCE2® Practitioner exam (Praha)
doporučený rozsah 3 hodiny
349. Principles of Business Analysis (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
350. Principles of Business Analysis (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
351. Procurement for Project Managers (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
352. Profesionální a efektivní telefonická komunikace (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
353. Project Management Fundamentals (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
354. Project Management Fundamentals (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
355. Project Management Fundamentals and PMI-CAPM® exam prep (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
356. Project Management Skills for Business Analysts (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
357. Project Management Skills for Business Analysts (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
358. Python programming (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
359. Quality Center 11.x Essentials - Public Training (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
360. Querying Data with Transact-SQL (20761) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
361. Querying Microsoft SQL Server (20461) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
362. Red Hat Ceph Storage Architecture and Administration (CEPH125) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
363. Red Hat Ceph Storage for OpenStack Technologies (CEPH130) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
364. Red Hat Certificate of Expertise in Hybrid Cloud Management exam … (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
365. Red Hat Certificate of Expertise in Hybrid Cloud Management exam … (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
366. Red Hat Certified Virtualization Administrator (RHCVA) exam (EX318) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
367. Red Hat CloudForms Hybrid Cloud Administration (CL216) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
368. Red Hat CloudForms Hybrid Cloud Management (CL220) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
369. Red Hat CloudForms Hybrid Cloud Management (CL220) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
370. Red Hat CloudForms Hybrid Cloud Management with exam (CL221) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
371. Red Hat CloudForms Hybrid Cloud Operations (CL218) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
372. Red Hat Enterprise Deployment and Systems Management (RH401) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
373. Red Hat Enterprise Deployment and Systems Management (RH401) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
374. Red Hat Enterprise Deployment and Systems Management with exam (RH402) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
375. Red Hat Enterprise Linux Diagnostics and Troubleshooting (RH342) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
376. Red Hat Enterprise Linux Diagnostics and Troubleshooting (RH342) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
377. Red Hat Enterprise Linux Diagnostics and Troubleshooting with exam … (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
378. Red Hat Enterprise Performance Tuning (RH442) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
379. Red Hat Enterprise Performance Tuning (RH442) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
380. Red Hat Enterprise Performance Tuning with exam (RH443) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
381. Red Hat Gluster Storage Administration (RH236) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
382. Red Hat Gluster Storage Administration with Expertise exam (RH237) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
383. Red Hat High Availability Clustering (RH436) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
384. Red Hat High Availability Clustering (RH436) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
385. Red Hat High Availability Clustering with exam (RH437) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
386. Red Hat JBoss A-MQ Development and Deployment (JB437) (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
387. Red Hat JBoss Application Administration I (JB248) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
388. Red Hat JBoss Application Administration II (JB348) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
389. Red Hat JBoss Data Grid Development (JB453) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
390. Red Hat JBoss Data Virtualization Development (JB450) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
391. Red Hat JBoss Data Virtualization Development with exam (JB451) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
392. Red Hat JBoss Development: Persistence with Hibernate (JB297) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
393. Red Hat JBoss Enterprise Application Development I (JB225) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
394. Red Hat JBoss Enterprise Application Development I with exam (JB226) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
395. Red Hat JBoss Enterprise Application Development II (JB325) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
396. Red Hat JBoss Fuse Rapid Track (JB439) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
397. Red Hat OpenStack Administration I (CL110) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
398. Red Hat OpenStack Administration II (CL210) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
399. Red Hat OpenStack Administration II (CL210) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
400. Red Hat OpenStack Administration II with exam (CL211) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
401. Red Hat OpenStack Administration III (CL310) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
402. Red Hat OpenStack Administration III (CL310) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
403. Red Hat OpenStack Administration III with exam (CL311) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
404. Red Hat Satellite 6 Administration (RH403) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
405. Red Hat Satellite 6 Administration (RH403) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
406. Red Hat Server Hardening (RH413) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
407. Red Hat Server Hardening (RH413) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
408. Red Hat Server Hardening with Expertise exam (RH414) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
409. Red Hat System Administration I (RH124) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
410. Red Hat System Administration I (RH124) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
411. Red Hat System Administration II (RH134) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
412. Red Hat System Administration II (RH134) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
413. Red Hat System Administration II (RH134) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
414. Red Hat System Administration II with RHCSA exam (RH135) (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
415. Red Hat System Administration II with RHCSA exam (RH135) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
416. Red Hat System Administration II with RHCSA exam (RH135) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
417. Red Hat System Administration III (RH254) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
418. Red Hat System Administration III (RH254) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
419. Red Hat System Administration III (RH254) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
420. Red Hat System Administration III with RHCSA and RHCE exams (RH255) (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
421. Red Hat System Administration III with RHCSA and RHCE exams (RH255) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
422. Red Hat System Administration III with RHCSA and RHCE exams (RH255) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
423. Red Hat Virtualization (RH318) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
424. Red Hat Virtualization with exam (RH319) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
425. RESILIA Foundation (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
426. RESILIA Foundation (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
427. RESILIA Foundation (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
428. RESILIA Practitioner (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
429. RESILIA Practitioner (Bratislava)
doporučený rozsah 2 dni
430. RESILIA Practitioner (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
431. RHCE Certification lab (RH299) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
432. RHCE Certification lab (RH299) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
433. RHCE Certification lab with RHCSA and RHCE exams (RH300) (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
434. RHCE Certification lab with RHCSA and RHCE exams (RH300) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
435. RHCSA Rapid Track Course (RH199) (Praha)
doporučený rozsah 4 dni
436. RHCSA Rapid Track Course (RH199) (Bratislava)
doporučený rozsah 4 dni
437. RHCSA Rapid Track course with RHCSA exam (RH200) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
438. RHCSA Rapid Track course with RHCSA exam (RH200) (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
439. Server Virtualization with Windows Server Hyper-V® and System Center (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
440. Service Manager 9.x Advanced - Public Training (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
441. Service Manager 9.x Foundations - Public Training (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
442. Service Manager 9.x Technical Configuration - Public Training (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
443. Simple Network Management Protocol - SNMP (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
444. SOA for Business Analysts (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
445. SOA Management Briefing (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
446. SOA Service Architecture and Business Modeling (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
447. Start with Azure IaaS (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
448. Strategie a taktiky vyjednávání (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
449. Superdome 2 Administration (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
450. Superdome 2 Administration (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
451. Supporting and Troubleshooting Windows 10 (10982) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
452. Supporting and Troubleshooting Windows 10 (10982) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
453. Systems Management with Red Hat JBoss Operations Network (JB234) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
454. To nejlepší z rétoriky Jana Přeučila (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
455. Trénink brilantní paměti (Praha)
doporučený rozsah 1 deň
456. Unified Functional Testing 12.x Essentials (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
457. Universal CMDB 9.x Essentials (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
458. Updating Your Skills to SQL Server 2016 (10986) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
459. Updating Your Skills to SQL Server 2016 (10986) (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
460. Upgrading Your Skills to MCSA Windows Server 2012 (20417) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
461. Upgrading Your Skills to MCSA: Windows Server 2016 (20743) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
462. Upgrading Your Skills to Windows Server 2016 (10983) (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
463. Value Driven Portfolio Management (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
464. Veeam Certified Engineer (VMCE) v9 (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
465. Verifying and Validating the Solution (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
466. Verifying and Validating the Solution (Bratislava)
doporučený rozsah 3 dni
467. Verifying and Validating the Solution (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
468. VMware vCloud: Architecting the VMware Cloud (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
469. VMware vRealize Operations Manager: Install, Configure, Manage [v6.0] (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
470. VMware vSphere Bootcamp [v6.0] (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
471. VMware vSphere: Fast track [v6.0] (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
472. VMware vSphere: Install, Configure, Manage [V6.5] (Bratislava)
doporučený rozsah 5 dní
473. VMware vSphere: Install, Configure, Manage [V6.5] (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
474. VMware vSphere: Install, Configure, Manage [V6.5] (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
475. VMware vSphere: Optimize and Scale [v6.5] (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
476. VMware vSphere: Troubleshooting Workshop [v6.0] (Praha)
doporučený rozsah 5 dní
477. VMware vSphere: What's New [V5.5 to V6.5] (Praha)
doporučený rozsah 3 dni
478. VMware vSphere: Skills for Operators [v6] (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
479. Zen prezentace (Praha)
doporučený rozsah 2 dni
480. Zvyšování výkonu týmu (Praha)
doporučený rozsah 2 dni

Žádné položky.

Žádné položky.

Žádné položky.