Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 Grada Publishing, a.s., 06.02.2017, 9:31

Jak zvýšit atraktivitu vzdělávání a přitáhnout zájem posluchačů? Jak efektivně tvořit a realizovat rozvojové aktivity? Odpovědi na tyto a další otázky najdete v knížce určené interním lektorům – specialistům a odborníkům ve firmách, kteří vedle toho školí své kolegy a předávají jim své znalosti.

  • Jak snadno zvýšíte atraktivitu vzdělávání a přitáhnete zájem posluchačů?
  • Jaké techniky vám pomohou nejúčinněji předávat znalosti a zároveň vám zjednoduší práci?
  • Jak dospějete k žádoucí změně chování a postojů svých kolegů?
  • Proč je výklad nejméně vhodnou vzdělávací metodou a které didaktické postupy místo něj volit?
  • Jak jednoduše, ale účinně tvořit a realizovat rozvojové aktivity?

Odpovědi naleznete v jediné knížce na trhu určené interním lektorům, tedy lidem, kteří jsou ve firmách a jiných organizacích profesionály ve své oblasti a vedle toho školí své kolegy a předávají jim své znalosti. Efektivita těchto školení je často velmi nízká, protože interní lektoři se věnují vzdělávání pouze okrajově a nemají potřebné znalosti.

S touto praktickou příručkou se z vás stane skvělý lektor. Knížka je psána formou dialogu odborného interního lektora s profesionálním lektorem, kteří společně hledají možnosti efektivní výuky a přibližují jednoduché zásady, ověřené didaktické postupy a lektorské techniky. Vše doprovází šablony, vzory a příklady dobré praxe.

Práce učitele je nádherná, protože lidský potenciál je nekonečný, ale ne všichni jej umí využít.

Když jim v tom pomůžete, budou si vaši práci cenit nadevše.

Autor: Petr Kazík
144 s., 229 Kč
http://www.grada.cz/rukovet-dobreho-interniho-lekt...


ZAUJAL VÁS TENTO ČLÁNEK? Nastavte si AGENTA pro hlídání podobných informací! Nebo se podívejte, jaké kurzy nabízí portál Edumenu.cz v oblasti Lidských zdrojů a personalistiky nebo třeba Managementu.