Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

 INCHEBA EXPO PRAHA spol. s r.o., 23.02.2017, 11:03

Mezinárodní vzdělávací veletrh LINGUA SHOW 2017 představí rozmanité jazyky a kultury, vzdělávací a rekvalifikační projekty, mezinárodní jazykové výměnné programy, zahraniční pracovní příležitosti, nové trendy v celoživotním vzdělávání dospělých a firemního managementu.

Veletrh probíhá současně s veletrhem pracovních příležitostí JOBS EXPO, který poradí s pracovním pohovorem,osobním rozvojem, ale také umožní profesionální koučink.

Doprovodné programy Vás naučí, jak si co nejlépe vyplnit životopis, nechybovat při hledání zaměstnání zlepšit si své dovednosti nebo poskytnoupracovně-právní a kariérní poradenství. Všichni milovníci cizích jazyků si mohou otestovat jazykové znalosti.

Vybraný doprovodný program je zaměřen na asijskou kulturu: lektoři předvedou ukázkové hodiny čínštiny a japonštiny, čekají Vás workshopy čínské a korejské kaligrafie, origami, kuchaři Vás zavedou na orientální cestu přípravy a ochutnávky oblíbeného „sushi“. Dále jsou připravené soutěže o zajímavé ceny a mnoho dalšího.

Zveme Vás na pražské výstaviště v Holešovicích na veletrhy JOBS EXPO 2017 a LINGUA SHOW 2017 ve čtvrtek 9. 3. a pátek 10. 3. 2017, otevřeno po oba dva dny od 10 do 18 hodin, vstupné zdarma.

www.linguashow.cz


ZAUJAL VÁS TENTO ČLÁNEK? Nastavte si AGENTA pro hlídání podobných informací! Nebo se podívejte, jaké kurzy nabízí portál Edumenu.cz v oblasti Lidských zdrojů a personalistiky nebo třeba IT a počítačů.