Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechouMBA: Celoživotní vzdělávání je dnes důležitější než kdy jindy

Kvalitní celoživotní vzdělávání je dnes vzhledem k rychlému vývoji technologií i ke změnám v byznysu nutnou podmínkou osobního kariérního růstu i úspěšného řízení firem. Otázkou není, zda se vzdělávat, ale kde a v čem - tak, aby získané znalosti a dovednosti byly maximálně užitečné. Řešením tohoto problému je stále častěji studium programů MBA.

 European School of Business & Management SE, 22.04.2020, 17:42

Multidimenzionální model úspěšného leadera - cesta k vyššímu smyslu, vizi, energii a k vlastní autenticitě

Obstát v dnešní zrychlené době plné změn a překotných inovací je výzvou nejen pro vrcholové manažery, ale pro každého z nás. Nemusíme být zrovna vedoucími pracovníky, abychom pocítili rostoucí tlak na schopnost rychle reagovat a přizpůsobit se podmínkám, které se den ode dne radikálně mění. Navíc zde stále platí lineární vztah mezi zvyšujícími se nároky plynoucími z pracovní pozice a mírou odpovědnosti, kterou na svých bedrech neseme.

 BANKOVNÍ AKADEMIE – Gymnázium a Střední odborná škola, a.s., 02.10.2017, 14:12

PEAK – Brain Training (recenze aplikace)

Snad je to tím, že je půl čtvrté v noci a já nemůžu spát a mozek mi běží naplno. Snad je to tím, že v uspěchané době často honíme termíny, které nám někdo zadal, a málo myslíme na sebe. V každém případě vám v první recenzi přináším aplikaci PEAK – Brain Training, která, jak už název napovídá, vám potrénuje mozek.

 Jan Složil, 22.08.2017, 16:25

ŠKOLIT ZAMĚSTNANCE NEBO NEŠKOLIT?

​ Čas od času majitelé firem a vedoucí pracovníci říkají, že se bojí trénovat a školit své vedoucí pracovníky a zaměstnance, protože ti pak mohou společnost opustit.

 Hubbardova akademie administrativy Praha, 14.08.2017, 16:42

7 kroků, jak zvýšit vaši resilienci (emoční a psychickou odolnost)

Co se stane, vhodíte-li hořící zápalku do volné krajiny? Pokud tou krajinou je orosená tráva lužního lesa, pravděpodobně – nic. Ale co když je krajina vyprahlá, žíznivá po dlouhém období sucha? Každý z nás zažívá chvíle, kdy se situace vyvíjejí jinak, než jsme si naplánovali, nebo představovali, jak by se měly dít. Pro mnoho z nás je obtížné smířit se s neúspěchem ve studiu či práci, sportu nebo lásce. Obzvláště když na životní zvraty, neúspěchy a selhání, reagujeme dle našich vlastních představ, příběhů a přesvědčení, které jsme si vytvořili již v dětství a které způsobují, že v dospělém životě nedokážeme něco přijmout či naopak se něčeho vzdát. V takových chvílích se země pod námi zatřese a my ztrácíme půdu pod nohama. Stáváme se tou vyprahlou krajinou, žízníme po uspokojení našich potřeb, přání a tužeb, které nepřichází a stačí malá jiskra….. BUM BÁC…..

 APAS – akademie osobního rozvoje, s.r.o., 19.04.2017, 10:38

Proběhla největší networkingová akce pro ženy v Evropě ​Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ

30 spíkrů, 360 účastníků páteční části konference, 60 mentorek a 2031 registrací na sobotní mentoringovou část. To jsou čísla osmého ročníku akce Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ, která proběhla 24. a 25. března v Clarion Congress Hotel Prague. Cílem této akce, kterou pořádá nezisková organizace Business & Professional Women CR, je diskutovat o tématech spojených s profesní realizací žen, o kterých se příliš nemluví.

 Business & Professional Women CR, 27.03.2017, 10:04

​EQUAL PAY DAY – ŽENY SOBĚ. Jediná konference svého druhu v České republice

Již 24. a 25. března 2017 proběhne v Clarion Congress Hotel Prague 8. ročník konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ, která je součástí celosvětové kampaně Equal Pay Day, kterou v roce 2009 zahájila mezinárodní federace žen Business & Professional Women International, jedna z nejvlivnějších ženských organizací na světě. Kampaň upozorňuje na platovou nerovnost mezi ženami a muži, jelikož ženy na srovnatelných pozicích vydělávají méně než muži. Česká republika je s rozdílem 22,5 % na jednom z posledních míst v Evropě. Dvoudenní konference ŽENY SOBĚ je největší pracovně zážitkovou konferencí v České republice. Na páteční část, jejímž poselstvím je naprostá nezbytnost změny v chování firem i žen samotných v oblasti rovných příležitostí navazuje sobotní praktická část – 60 žen českého byznysu bude předávat své zkušenosti ostatním ženám. Ženy pozitivně hodnotí tuto konferenci zejména z důvodu velmi rychlého posunu v osobním rozvoji.

 Business & Professional Women CR, 13.03.2017, 8:51

Už je to tu zas! Blíží se EQUAL PAY DAY – ŽENY SOBĚ

Ve dnech 24. a 25. března proběhne osmý ročník legendární konference Equal Pay Day – Ženy sobě, největší networkingová akce v České republice, kterou pořádá nezisková organizace Business & Professional Women. Uskuteční se v Praze v Clarion Congress Hotel Prague.

 Business & Professional Women CR, 16.01.2017, 11:52