Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechouCO ČÍST: 30 pravidel vítězů pro úspěch a naplněný život

Úspěch a naplněný život – kdo by po nich netoužil! Přesto se ale příliš často spokojíme s málem. Naše vize a sny musí ustoupit závazkům a každodenní rutině. Aby se to nepřihodilo i vám, je tu tato kniha, která pro vás bude spolehlivým kompasem na cestě k úspěchu.

 Grada Publishing, a.s., 09.12.2016, 11:16

Ženy se inspirovaly a vzdělávaly

V Praze, 19. 2. 2016 v hotelu Grandior proběhla konference WO.men, s mottem Začněme u sebe. Smyslem konference bylo dodání odvahy ke změně a podpora vlastního dlouhodobého rozvoje. Pokud chceme změnit svět kolem sebe, musíme začít nejprve u sebe. Vlastního sebevědomí, partnerských vztahů, vlastní spokojenosti.

 GrowJOB s.r.o., 16.03.2016, 11:31

ZAJÍMAVOST: ​Ženy pracují zdarma do 17. března

Rozdíl v platech mezi muži a ženami je 22 %. To znamená, že ženy musí pracovat více než dva a půl měsíce navíc, aby tento rozdíl dohnaly. Ženy v České republice dosáhnou stejného výdělku, který jejich mužští kolegové získali do konce loňského roku, až 17. března 2016. Tento den je tedy Dnem rovnosti platů a právě i na tento celospolečenský problém bude 18. a 19. března poukazovat konference Equal Pay Day - Ženy sobě. Pořádá ji nezisková organizace Business & Professional Women.

 Business & Professional Women CR, 16.03.2016, 0:12

Simona Stašová, Chantal Poullain, Markéta Fialová - zažijte mentoring jinak

O čem bude 7. ročník pracovně zážitkové konference ŽENY SOBĚ? Bude se řídít heslem: Nerozdělujeme. Spojujeme. Pomáháme ženám rozvíjet jejich sebevědomí, dovednosti a samostatnost, sdílíme své zkušenosti a příběhy. Inspirujeme ženy k cestě mimo komfortní zónu. Mluvíme spolu a mluvíme i s muži, také oni jsou hosty páteční konference.

 Business & Professional Women CR, 25.02.2016, 9:59

​EQUAL PAY DAY – ŽENY SOBĚ: Věříme, že úspěch spojuje

Nezisková organizace Business & Professional Women pořádá nejnavštěvovanější pracovně zážitkovou konferenci v ČR - Equal Pay Day – Ženy sobě, na které rozhodně nesmíte chybět! Již 18. a 19. března 2016 v Clarion Congress Hotel Prague. Pracujete na svojí kariéře? Zajímají vás příběhy úspěšných? Věnujete čas osobnímu rozvoji? Vyzkoušejte sílu sdílení zkušeností formou speed mentoringu a udělejte velký krok ve své kariéře nebo podnikání.

 Business & Professional Women CR, 18.01.2016, 18:27

DO DIÁŘE: Veletrh ​LINGUA SHOW není jen o výuce jazyků

Novinky o studiu v ČR a zahraničí, jazykových kurzech, mezinárodních výměnných programech, vzdělávacích a rekvalifikačních kurzech, zahraničních pracovních příležitostech pro zlepšení cizích jazyků či nových trendech v celoživotním vzdělávání, rozšíření svých znalostí, vědomostí a oblasti osobních zájmů...

 INCHEBA EXPO PRAHA spol. s r.o., 11.01.2016, 11:20

Chybovat je lidské, ale jak často si to můžete dovolit při prezentování?

​O tom, jak správně prezentovat, se můžeme dočíst nebo shlédnout na internetu v dnešní době opravdu požehnaně. Přesto stále existuje mnoho přednášek a prezentací, které nás vůbec nebaví. Je patrné, že autor se zřejmě připravoval na poslední chvíli, snímky zobrazují miniaturní grafy, které nejsou vidět ani z první řady nebo obsahují příliš mnoho textu, který by lehce nahradil obrázek nebo symbol. Navíc je prezentující čte a to už je opravdu "nuda z Brna".

 Dům zahraniční spolupráce, 27.10.2015, 15:24