Novinky z oblasti firemního vzdělávání pod jednou střechou

Pestrá rubrika věnovaná například vzdělávání v logistice, cestovním ruchu či gastronomii.

O tom, jaké jsou novinky a trendy ve vzdělávání různých profesí se dočtete v článcích renomovaných českých a slovenských vzdělávacích společností.

Více...

Jak se připravit na práci v Průmyslu 4.0? Děti musíme učit měkkým dovednostem, shodují se odborníci

​V Praze se ve středu koná konference Práce 4.0. Odborníci na ní řeší, jak se změní pracovní trh během čtvrté průmyslové revoluce. Podle Carla Freye z britské Oxford Martin School v budoucnu přijdou o práci lidé, jejichž činnost je nahraditelná stroji. V návaznosti na průmyslovou revoluci naopak vzniknou tisíce nových pracovních míst ve výzkumu a vývoji, sdílené ekonomice nebo ve službách.

 Education, s.r.o., 24.11.2016, 21:45

Uskutečnil se III. ročník mezinárodní konference s názvem BEZPEČNOSTNÍ A KRIZOVÝ MANAGEMENT V REÁLNÉM PROSTŘEDÍ

Ve Slovenském domě v Praze se již třetím rokem konal III. ROČNÍK MEZINÁRODNÍ KONFERENCE: „BEZPEČNOSTNÍ A KRIZOVÝ MANAGEMENT V REÁLNÉM PROSTŘEDÍ“. Tu společnost EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT zorganizovala u příležitosti oslavy vzniku samostatného Československého státu. Následný slavnostní program, který pokračoval v Lánech simultánní šachovou partií a večerní společenskou akcí ve Slovenském domě organizovala partnerská společnost společnosti European Institute ČSR – CZECHOSLOVAK REAL.

 Education, s.r.o., 01.11.2016, 9:30

Maturita přes internet - a proč ne?

Máte rádi svobodu? Chcete si svůj čas a život organizovat po svém? Chtete se stát součástí úspěšného e-learningového projektu? Studujte s námi. Škola SPEKTRUM nabízí moderní přístup ke studiu a naši maturanti dosahují ve státních maturitách úspěšnost přes 90%.

 Střední škola ekonomicko-podnikatelská SPEKTRUM Mladá Boleslav, 08.07.2016, 10:29

Rekvalifikační kurz Lektor dalšího vzdělávání včetně autorizované zkoušky 11.4. - 27.5.2016

Chcete obdržet celostátně uznávané osvědčení o profesní kvalifikaci „Lektor dalšího vzdělávání“ (akreditováno MŠMT), aniž byste trávili několik let ve školních lavicích? Rekvalifikační kurz je určen všem, kteří chtějí získat znalosti, schopnosti a dovednosti pro práci lektora dalšího vzdělávání. Je vhodný pro manažery a vedoucí pracovníky, interní školitele ve firmách, pro osoby, které se již vzdělávací či poradenskou činností zabývají a také pro všechny ty, kteří chtějí předat své znalosti ostatním, ale nemají potřebnou odvahu, profesní kompetence a zkušenosti. V kurzu získáte potřebné pedagogické a prezentační dovednosti, seznámíte se s aktuálními didaktickými metodami výuky a naučíte se interaktivní formou řešit vzdělávací potřeby svých klientů.

 Středisko vzdělávání s.r.o., 06.04.2016, 13:19

​Řízení rizik v logistice začíná jejich poznáním

S velkým úspěchem a za obrovského zájmu pozvaných se v polovině února v jihomoravské Třešti uskutečnila odborná konference zaměřená na risk management v logistice. Konferenci společně uspořádaly pojišťovací společnost SATUM a vzdělávací společnost RELIANT. Konferenční sál Zámeckého hotelu v Třešti byl zcela zaplněn představiteli firem i logistickými odborníky z praxe a akademické sféry, kteří vyslechli řadu zajímavých i inspirativních přednášek a společně jednali o aktuálních rizicích v logistice a dopravě. Hlavním řečníkem konference byl Joel Sutherland, výkonný ředitel Supply Chain Management Institute na univerzitě v americkém San Diegu.

 Reliant s.r.o., 23.02.2016, 0:54

Konference o předškolním vzdělávání Školky zážitkem v Praze 4. 6. 2015

Cílem konference s mezinárodní účastí je na základě mezinárodních zkušeností a příkladů dobré praxe ukázat, že zážitková pedagogika má význam i v předškolním věku. Že je důležitým faktorem při vývoji zdravé osobnosti poskytnout dítěti osobnostní rozvoj a to formou hry především. Dále chceme představit aktuální trendy v předškolním vzdělávání a otevřít debatu o důležitosti prožívání dětí v předškolním věku a učení se zkušeností. Diskutovat přijdou odborníci, kteří mají o předškolní výchově…

 Prázdninová škola Lipnice, 12.05.2015, 12:19

6. ROČNÍK EQUAL PAY DAY – ŽENY SOBĚ JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

53 úspěšných žen v roli mentorek, 2011 registrací, energie, sdílení, setkávání, zábava. Takto by se dala krátce popsat sobotní část již 6. ročníku akce Equal Pay Day – Ženy sobě, který probíhal 17. a 18. dubna v Clarion Congress Hotel Prague. Akce, která se koná především z toho důvodu, že ženy mají o 22% nižší plat než muži, je úspěšně za námi. „V letošním roce pro mě bylo velmi milým překvapením to, jak kvalitně se účastnice konference  připravily, jak kvalifikované dotazy kladly a…

 Business & Professional Women CR, 24.04.2015, 14:44

Změřte si jazyk na veletrhu LINGUA SHOW

NEPROPÁSNĚTE PŘÍLEŽITOST!!! Zveme Vás na mezinárodní veletrh pracovních příležitostí JOBS EXPO a mezinárodní veletrh jazykového vzdělávání LINGUA SHOW. Dvojice užitečných veletrhů pro vzdělávání a profesní kariéru se uskuteční 12. – 13. 3. 2015 v Průmyslovém paláci na Výstavišti Praha Holešovice. Nabízíme 36 000 volných pracovních míst v ČR a více než 2 miliony v Evropě. Přípravu na pohovor, celoživotní vzdělávání, bezplatné jazykové testování. Vstup je na oba veletrhy ZDARMA. Pokud vám…

 INCHEBA EXPO PRAHA spol. s r.o., 05.03.2015, 17:06

KONVERZAČNÍ KURZY ANGLIČTINY ve čtyřech jazykových úrovních, v miniskupinách za super cenu

KONVERZAČNÍ KURZY ANGLIČTINY ve čtyřech jazykových úrovních, v miniskupinách za super cenu Překonejte jednou provždy svoji jazykovou bariéru a ostych mluvit. Konečně začnete mluvit a dorozumět se a to pouze za 3 měsíce! Ideální doplněk  k obecným kurzům angličtiny. Taky to znáte…na kurzy chodíte již několik let, pokud anglicky čtete, tak více či méně rozumíte hlavnímu sdělení nebo máte dokonce maturitu nebo jazykovou zkoušku. Ale když…

 BOHEMIA INSTITUT s.r.o., 19.12.2014, 12:20